Kızla konu açacak konular

Triao

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Bir kızla sosyal medyadan konuşmaya çalışıyorum, kızla konuşmak için binbir türlü konu açmaya çalıştım kızda tepki yok, ne yapabilirim? Sadece iyi güzel evet falan.

Muhabbet edemiyorsa tek taraflı olmaz o iş, bu sefer sürekli sen çabalıyormuşsun gibi olur, seni elinde tutuyormuş gibi olur. Genel olarak nelerden hoşlanırsın de veya kendi sevdiğin şeylerden bahset veya en sevdiği filmi sor örneğin, baktın muhabbeti ilerltemiyor o zaman senlik bir durum yok çünkü bu konular üstüne çok rahat konuşulabilecek şeyler. Muhabbet sarmıyorsa ya konuşamıyordur ya konuşmak istemiyordur. Sürekli muhabbeti sen açmaya çalışma yani uzun lafın kısası.

Muhabbet edemiyorsa tek taraflı olmaz o iş, bu sefer sürekli sen çabalıyormuşsun gibi olur, seni elinde tutuyormuş gibi olur. Genel olarak nelerden hoşlanırsın de veya kendi sevdiğin şeylerden bahset veya en sevdiği filmi sor örneğin, baktın muhabbeti ilerltemiyor o zaman senlik bir durum yok çünkü bu konular üstüne çok rahat konuşulabilecek şeyler. Muhabbet sarmıyorsa ya konuşamıyordur ya konuşmak istemiyordur. Sürekli muhabbeti sen açmaya çalışma yani uzun lafın kısası.

Hem kız adımı bilmiyor ve kim olduğumu onu gerçekte tanıyorum normalde ondan diyor

Adını bilmiyor mu? Anonim birisi benimle muhabbet ediyor olsa acaba tipi ne, ben bi' mesafemi koruyayım derdim ve mesajlarını çok da tınlamazdım eğer konuşuyor olsaydım. Anonim birisiyle konuşmazdım bile başta zaten. Kendi hesabından veya kim olduğunu söyleyerek devam edin konuşmaya bence. Özgüven her şeyden önce gelir.

Adını bilmiyor mu? Anonim birisi benimle muhabbet ediyor olsa acaba tipi ne, ben bi' mesafemi koruyayım derdim ve mesajlarını çok da tınlamazdım eğer konuşuyor olsaydım. Anonim birisiyle konuşmazdım bile başta zaten. Kendi hesabından veya kim olduğunu söyleyerek devam edin konuşmaya bence. Öz güven her şeyden önce gelir.

doğruda onu seven biri var ama bende onu seviyorum sıkıntı burada çocukta ergen tayfı yani gerçek aşkı olduğuna inanmıyorum

Kız hem seninle hem onunla flört ediyorsa zaten baştan boşver gitsin. Öyle bir durum yoksa da, senin neyin eksik de kızdan başka birisi daha hoşlanıyor diye kızla konuşmayacaksın? Özgüvenli, kendinden emin ol, olursa olur olmazsa olmaz. Bu şekilde diğer çocuğa sen de yardımcı oluyorsun yalnızca. Ayrıca imla kurallarına uymanı öneririm, ceza alırsın. Technopat'ta imlaya önem veriliyor.

Kız hem seninle hem onunla flört ediyorsa zaten baştan boş ver gitsin. Öyle bir durum yoksa da, senin neyin eksik de kızdan başka birisi daha hoşlanıyor diye kızla konuşmayacaksın? Öz güvenli, kendinden emin ol, olursa olur olmazsa olmaz. Bu şekilde diğer çocuğa sen de yardımcı oluyorsun yalnızca. Ayrıca imla kurallarına uymanı öneririm, ceza alırsın. Technopat'ta imlaya önem veriliyor.

Hayır ikimizle tabii ki de flört etmiyor daha benim onu sevdiğimi kız bilmiyor bir de onu seven başkası arkadaş ortamından ayrıca imla kurallarından 20 tane uyarı yemişimdir

@Triao Arkadaşınla aynı kızdan hoşlanıyorsan olay başka. Bir şey diyemem. Seçim yapman gerek. Yalnız arkadaşlıklar daha kalıcıdır, aklında bulunsun. Duygu yoğunluğuna kapılıp da arkadaşını geri plana atmanı tavsiye etmem, aranızdaki samimiyete de bağlı tabi.

@Triao Arkadaşınla aynı kızdan hoşlanıyorsan olay başka. Bir şey diyemem. Seçim yapman gerek. Yalnız arkadaşlıklar daha kalıcıdır, aklında bulunsun. Duygu yoğunluğuna kapılıp da arkadaşını geri plana atmanı tavsiye etmem, aranızdaki samimiyete de bağlı tabi.
çok konuşmuyoruz sadece onun konuştuğu arkadaşlarım var

Geri
Yukarı