Kızla konuşma fırsatı nasıl yaratılır?

Profil fotoğrafını anime yapınca asosyallik, eziklik ve başkalarından tiksinme özelliği otomatik olarak mı ekleniyor yoksa bu kişiler özellikle mi bu tarz pfp tercih ediyor? Çok denk geliyorum da meraktan soruyorum, yargılamıyorum kesinlikle.
Anime izlemekten keyif aldığım için koydum ön yargılı olmayın.

Gidip biriyle açık açık duygularını konuşmayı "ezikçe" bulan birisinin ikili ilişkilerde olması zaten mucize olur :D Umarım karşılık alamazsınız.

Gidip biriyle açık açık duygularını konuşmayı "ezikçe" bulan birisinin ikili ilişkilerde olması zaten mucize olur :D Umarım karşılık alamazsınız.
Kendisiyle dalga geçilmesinden korkuyor olabilir hemen yargılamamak lazım. Ben de bir tane kız ile konuşacağım. Aklımda okul çıkışı sohbet etmek var. Veya beden dersinde. Ne zaman denk gelirsek.

Ulaşımı aynı yerden sağlıyorsanız kızın ne zaman geldiğine bakıp aynı saatte gidebilirsiniz. Benim sınıfta da böyle bir çıtır var arada göz göze geldiğimiz oluyor tanışma fırsatı kolluyorum ben de, beden dersinde de olabilir aralarına girebilirsin. Sosyal anlamda yeteneklerim olmadığı için ben çok muhabbet çeviren biri değilim ama sana güveniyorum hadi aslanım

Asosyal oldugumu tam olarak nereden cıkardın? Kızın yanına gidip ayakta durup 'naber, konuşabilir miyiz? "ben senden hoslanıyorum' mu diyeyim? Daha önce denedim ve basarısız oldum. Ne yapıp ne yapmamam gerektigini biliyorum, ve şu an konuşma fırsatı yaratmam gerekiyor. Onu da nasıl yaparım diye fikir soruyorum sadece.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Öyle git yanına konus demekle olmuyor. Konusma fırsatı olması lazım ve aramızda en azından bir seylerin olması lazım. Tanımadıgım, hiç konusmadıgım birine teklif mi edeyim? 'Git yanına konus iste' ne demek? Yanında dikilip m-merhaba konusabilir miyiz demek ezikce olur. Öyle ortamına göre girilip konusulması lazım.
Tam olarak öyle yapmalısın. Girişken olmazsan olmuyor maalesef. Ek olarak sende kızla ilişki kurup üzüp ayrılacak, sadece ego tatmini için koşturan biri havası sezdim, yanılıyor muyum?

Son düzenleme:
Ne demek umarım karşılık alamazsınız? Açık açık duygularımı anlatırsam 'hım teşekkür ederim seni arkadas olarak görüyorum' deyip kapatır. Daha önce muhabettimiz bile olmadı. Bu yüzden soruyorum, kızla muhabbet etmek icin yanına oturmak degil de sanki tesadüfen karsılasmıs gibi vs. yöntemlerle konusmak istiyorum. Bu yüzden sordum, soruda verdigim örnekteki gibi örnekler istiyorum. Ama gelen cevaplara bak 'kıza senle arkadaş olmak istiyorum de' deniyor. Pardon da 25 yaşında olgun iki insan degiliz, lise kızlarının da nasıl tiplerden hoslandıgı belli. Asıl umarım sen hayatında hiçbir zaman karşılık alamazsın.

Yaptığım yorumdan dolayı özür dilerim böyle bir şey demeye hakkım yok biraz kafam dağınıktı. Buna ek olarak yapabileceğin en olgunca ve en düzgün hareket açık bir şekilde söylemek olur. Zaten havalı ve belalı cool fuckboyl takılan erkeklerden hoşlanan bir kızla ilişkin olmasını isteyeceğini sanmıyorum. Lise bittikten sonra burada taktik isteyen haline güleceksin zaten inan bana olmayacaksa da olmaz çok üstüne düşünmene gerek yok.

Yaptığım yorumdan dolayı özür dilerim böyle bir şey demeye hakkım yok biraz kafam dağınıktı. Buna ek olarak yapabileceğin en olgunca ve en düzgün hareket açık bir şekilde söylemek olur. Zaten havalı ve belalı cool fuckboyl takılan erkeklerden hoşlanan bir kızla ilişkin olmasını isteyeceğini sanmıyorum. Lise bittikten sonra burada taktik isteyen haline güleceksin zaten inan bana olmayacaksa da olmaz çok üstüne düşünmene gerek yok.
Dostum taktik istemiyorum, konusmak icin nasıl bir ortam ayarlatabilirim diye sordum sadece. Düsündüm bir seyler de bulamadım. Gittim kızın yanına bir yere oturdum bir şekil konustuk falan neyse sevgilisi varmıs zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı