Kızlar beni neden sevmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Bu kızlar beni neden sevmiyor? İt kopuk olmadığım için mi? Harry Potter gözlüğü takıp sigarayı ağzımdan düşürmeyen biri olmadığın için mi? Dersleri ve hocayı takmayıp bütün derslerden düşük almadığım için mi? Kızlar bu tarz erkeklerde ne buluyorlar anlamıyorum.

Daha ne istiyorsun? Belanı mı! Bu tarz kızlar ne güzel yok işte çevrende. Aşkım hadi Tiktok çekelim, şu s.sonik gözlükle dolaşalım, saçımızı kırmızıya, maviye boyatalım gelen geçsin baksın ahahha... Bir günde 2 paket Marlboro Red bitirelim, çok havalıyız, mükemmeliz.

Cidden böyle bir ilişki mi istiyorsun. Şahsen bu ortamdan uzak kalmak için üstüne para bile veririm. :D

Bugünlerde kızların zevk anlayışı cidden tuhaf. Varsa yoksa şu tip çocukları seviyorlar, bundan ötürü çevrem sürekli böyle gezinen tiplerle dolu:

578ca12fa8d0b5d2af32d2b9a218e51912143b44723e406ba30db999184cdd27_1.jpg

Bu kızlar beni neden sevmiyor?

Ben takmıyorum kız falan. Merak ettiğim bir diğer soru neden bu kadar sevgili meraklısısınız? Tek yaşayıp keyfinize bakın :p.Ha bu arada kızların kekolardan uzak durmasını istiyorum. Kekoyla sevgili olacağına evde kalsın daha iyi. Kekoları tercih etmelerinin nedeni de saçma. Birisi laf atarsa keko çocuk kavga etsin sjsjsjsj. Yoksa haberlerdeki gibi olur sonları 😇🤭🙏.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı