Kızlar beni neden sevmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allahımmmm ne kadar tatlı şuna bakııııınnnn ay ne kadar da bad boy... Offffff.
Keşke onun kolyesi olsammmm (güzel RP i know)

Bunlar nasip kısmet işleri. Zorla güzellik olmaz. Herkesin yapısı farklı, yaşam tarzı farklı, çevresi farklı. Herkesin sevgilisi olacak diye bir kaide de yok. Seven sever sevmeyen sevmez. Sen kendi hayatına bak. Kendin için yaşa. Kimse için yolundan sapma, vakit harcama. Ama önüne gelen fırsatları değerlendir, ön yargı ile yaklaşma ve cesaretli ol. Giden zaman geri gelmiyor çünkü. Bol şans :)

Bu kızlar beni neden sevmiyor? İt kopuk olmadığım için mi? Harry potter gözlüğü takıp sigarayı ağzımdan düşürmeyen biri olmadığın için mi? Dersleri ve hocayı takmayıp bütün derslerden düşük almadığım için mi? Kızlar bu tarz erkeklerde ne buluyorlar anlamıyorum.

Çok mu ihtiyacın var hocam sevgiyi kızlarda değil yakın dostlarınızla arayın sevgiyi illa bir kızla çıkmak olarak görmeyin.

Bunların hiçbiri kızların bakmasına neden olan şeyler değil bence mesela ben de Hayri potter gözlüğü takıyorum ama hiç ilişkim olmadı. Senin hayat görüşünle girişken olmanla falan alakalı bunlar. Tabii 15-16 yaşındaysan o yaşlarda kızlar o dediğin şeylere bakabilir.

Yabancılarda, bu durum mevcut. Aesthetic yada vintage gibi kelimeler. Bunların kafaları çöpten ibaret. Gelecekteki meslekleri anca budur.
Kuaför (Erkek veya Kadın), Kasiyer vs.
Saçmalar, saçma kalacaklar.

Bu kızlar beni neden sevmiyor? İt kopuk olmadığım için mi? Harry potter gözlüğü takıp sigarayı ağzımdan düşürmeyen biri olmadığın için mi? Dersleri ve hocayı takmayıp bütün derslerden düşük almadığım için mi? Kızlar bu tarz erkeklerde ne buluyorlar anlamıyorum.

İlişki her yönden(-18 yaşlarda) gereksiz bence şimdi buraya yazmıyorum hepsini ama öyle.

İstediğiniz kızlar gözünüze batmayan kızlardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı