Kızlar neden duygularımızla oynar?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merak ediyorum sadece. Yanlış anlamayın, genel olarak konuşmuyorum. Ne zaman birisiyle tanışsam, ilişki başlatsam hep aynısı oluyor. Merak ediyorum sadece. Bir insan neden sevmediği halde seviyorum der? Tamam ben biraz fazla duygusal olabilirim ama bir noktadan sonra insanın çok ağrına gidiyor. İnanın bana hiçbir kıza güvenim falan kalmadı. Bana göre hepsi aynı çünkü. Bana göre hepsi "kaktüs".

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı kızlar için konuşuyorum. Kendilerinin arka ve ön cinsel organları olduğu için kendilerini "kraliçe" sanıyorlar. Ve arka cinsel organları çok kalkıyor ve böyle yapıyorlar. Şimdi diğer açıklamaya gelelim. Diğer açıklama ise "zevk" yani nasıl zevk alıyorlar bilmiyorum ama zevk. Galiba bunu yapınca orgazm oluyorlar. Onlar sadece hava atmak veya kendi keyfi hareketlerine göre yola devam ederler. Bunların hepsi bazı kişiler için geçerli.

Sadece kızlar değil, genel bir şey. Sebebi de izin vermemiz. Sevmediği halde seviyorum diyecek kişiye güven olmaz, vereceği zararı da umursamamanız gerekir. Umursamadığınızda da zarar veremez zaten. Kısacası tamamen sizde bitiyor.

Neden söyleyemem ama, cinsiyetçilik falan demeyin. Kızlara karşı güvenim artık SIFIR benim. Hayattaki tek aşkım, tek sevdiğim insanın bile böyle yapması güvenimi tamamen sarsmasına sebep oldu.

Bir anlık hevesin etkisiyle ayaküstü kararlar vererek bu doğrultuda ciddi olmayan, belirli bir olgunluğa erişememiş insanlarla ilişki kurup da "...kızlar neden böyle?", "...kızlar neden duygularımızla oynar?" diyerek genelleme yapmak ne kadar doğru? Bu durum erkekler için de geçerli hatta erkeklerde, kızlara kıyasla sıklığı daha da fazla.

Bunu sadece kadınlar değil erkekler de yapıyor, sebebini bilmiyorum psikoloji uzmanı değilim.

Ayrıca size başta seviyorum demesi bir insanın daha sonradan sevgisinin devam edeceği anlamına gelmiyor, ilişkiler bu yüzden bitiyor işte, başta ikiniz birbirinizi sevseniz de sonradan birisinin sevgisi bitiyor. Kimse de sevgisi biten biri ile ilişkisini devam ettirmek istemez, o yüzden buna cinsiyet yönünden değil kişi yönünden bakılması gerekiyor.

Bir anlık hevesin etkisiyle ayaküstü kararlar vererek ciddi olmayan, belirli bir olgunluğa erişememiş insanlarla ilişki kurup da "...kızlar neden böyle?", "...kızlar neden duygularımızla oynar?" diyerek genelleme yapmak ne kadar doğru? Bu durum erkekler için de geçerli hatta erkeklerde, kızlara kıyasla sıklığı daha da fazla.
Dinle dostum, ben hiç bir zaman bir başka insanın duygularıyla oynamadım, oynamam da. Ama bu benim başıma 3 defa geldi ve bir 4. duruma hazır değilim. Bu nedenden ötürü bir daha hiç bir zaman güvenmeyeceğim.

Dostum ben de yaşadım ama fazla umurumda olmadı. Baktığımda bir sürü erkekle konuştuğunu gördüm, sonra dedim ben en azından senin gibi yapmıyorum falan. Benim konuştuğum tek o vardı. O bana şöyle dedi; demek ki yeterli gelmiyormuşsun, eğer adam olup kendini düzeltseydin böyle olmazdı dedi. Aynı bu şekilde ben de kendisine mad? Laf ettiğini yutturup engel attım, fazla takılmadım. Bence siz de takılmayın.

Geri
Yukarı