Kızlar neden erkek aramıyor?

DM kutum 0 hocam 😂
DM kutusu 0 olan kız da çok fazla var merak etme. Gidip kızların %1'lik tanrıçavari kısmına bakarsan evet, herkes onları istiyor. Aynı şekilde erkeklerin de en üst kısmını alırsan onların da talibi dünya kadar.

DM kutusu 0 olan kız da çok fazla var merak etme. Gidip kızların %1'lik tanrıçavari kısmına bakarsan evet, herkes onları istiyor. Aynı şekilde erkeklerin de en üst kısmını alırsan onların da talibi dünya kadar.
Ben kız istemiyorum aga önce kekemeliğimi kontrol altına almam lazım 🙃

Mesajımı kaldırıyorum. Burada kalması pek hoşuma gitmedi belki başka zaman görüşlerimin hepsini tek bir konuda aktarırım.

Bu söylenen, yazılanlardan sonra Super Seducer 3 almaya karar vermiş bulunmaktayım. Oynaması tarzım olmayan bi oyun ama öğretici olmasa da öğrenmeye teşvik edicidir diye anlıyorum youtube daki videolardan..

Anne ve babaların kız çocuğunun her türlü şeyine karıştığını hiç mi fark etmediniz? Evden kaçta çıkıyor kiminle çıkıyor ne zaman dönecek? Kiminle mesajlaşıyor? Erkek arkadaşı olduğunu söylediği için kolunu kıran babası olan var. Erkekler de bu tür baskılar yok "anne/baba ben çıktım parka gidiyorum" desin bitti. Hatta baskı sadece anne babalar tarafından değil tüm toplum tarafından yapılıyor. Erkekler küfür ederken normal bir şey miş gibi görülürken bir kız o erkek gibi küfür etsin herkesin gözünde gevşek durumuna düşüyor.

Bir kız erkeğe şiddet uygulasa herkes güler ama erkek kıza şiddet uygulasın o erkeğin güzelim hayatı biter bu 2 şeyi ayırmalarına ayar oluyorum.

Diğer kızları bilemem ama ben aşık olmadan kimsenin peşine yok popüler yok zengin diye düşmüyorum sanırım erkek arayan kızların sayısını ben azalttım.

Geri
Yukarı