Kızlar neden erkek aramıyor?

Dişinin erkek aramasına gerek yok, dişi seçicidir. Beğendiği bir erkeği gördüğü zaman kendine has bir koku salgılar. Bu koku erkeği delirten, aşık ettiren kokudur. Erkek, aşık olduğu kızı kendisinin seçtiğini sanır, fakat gerçek öyle değildir. Bu dediğim şeyler alt zihin düzeyinde olduğu için kimse anlamıyor. Erkek eğer zaaflarının farkında olup kendisini kontrol altına almazsa, dişiler parmaklarında oynatırlar erkekleri, ki oynatıyorlar zaten.

Kızların kendi aralarında konuşmadığı şey yok. Ancak erkekler gibi dışa vurmazlar. Yine de konuyu açan arkadaşın haklılık payı var. Hep erkekler arıyormuş gibi görünüyor. Yani kızlar senden hoşlanıyorum demez. Ancak Avrupa veya Amerika'da kızların teklif ettiği de görülür.

Son düzenleme:
Kızlarında aradığını gördüm, ancak en çirkin kız en yakışıklı erkekle oluyor, bunu anlamıyorum.

Yan sınıfta çirkin bir kız vardı ve hep sevgili yapmaya uğraşıyordu bence çirkin insanlar sevgili yapmaya uğraşıyor.
Evet bende uğraşıyorum hala.

Ben de çirkinim ancak sevgili yapmaya uğraşmıyorum, nedense bana sevgili boş bir iş gibi geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı