Kızlar neden erkeklerle ilgili konu açmıyor?

483544

Decapat
Sosyal medya genelinde karşılaştığım bir durum bu. Hep şöyle konular: "Okulda kıza aşık oldum nasıl açılabilirim?, bir kızdan hoşlanıyorum ona nasıl açılabilirim?, hiçbir kız bana bakmıyor, nasıl kız tavlanır?" gibi benzer bir sürü konu var.

Ama bir tane kız da gelip "bir erkekten hoşlanıyorum ona nasıl açılabilirim?, erkekleri nasıl tavlarım?" diye konu açmıyor.

Bu neden böyle?

d.PNG
sdds.PNG

Çünkü toplum olarak kızların özgüvenini(!) tavan yaptırdığımız için bizim yeni ergen gençlerimiz onlara söyleyemediklerini buraya yazıyor. Kızların ise böyle bir derdi yok. Ya bir arkadaşına anlatır ya da direkt erkekle konuşur.

Bizim gençlerimizde iş yok iş. :D Gerçekten bunları buraya yazmak kadar saçma bir şey yok bence. Tamam, içini dökeni anlarım ama karşı cinse açılamayan özgüveni düşük insanlara gerçekten üzülüyorum. Buraya yazacak kadar da, ne bileyim yani.

Kızlar genel olarak konuya hakim ve bu tarz sorular saçma buluyorlardır. Kendine güvenmiyorsan ve merak ediyorsan yakın arkadaşına danışırsın, foruma değil.

Kızlar genel olarak konuya hakim ve bu tarz sorular saçma buluyorlardır. Kendine güvenmiyorsan ve merak ediyorsan yakın arkadaşına danışırsın, foruma değil.
Olur mu hocam? ''Kız benden 0.7 uç istedi bana aşık olmuş mudur?'' gibisinden konular açmak çok mantıklı bence. (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı