Kızlar selam vermiyor

Hocam insan hemcinsleriyle daha yakın oluyor.
Haklısın. Ben de aynı şeyi yaşıyordum ve hala yaşıyorum.
Bunu cidden umursuyor musun? Yeterince samimi değilsinizdir ondan vermiyorlardır. Samimi olmak istersen önce sen adım at ve selam ver.
Önerim ise bu. Ben de pek umursamıyorum bu konuyu açan arkadaş kadar. Yıllardır benim yanıma insanların gelmesini bekledim ancak hiç gelmediler. Yıllardır arıyorum iyi dostlar ancak hala bulmuş değilim. Ayrıca aramaktan bıktım, beni bulacak olan varsa adresimiz belli, Onlar beni arasın. Aranan adam değiliz ortamlarda maalesef.

Önerim ise bu. Ben de pek umursamıyorum bu konuyu açan arkadaş kadar. Yıllardır benim yanıma insanların gelmesini bekledim ancak hiç gelmediler. Yıllardır arıyorum iyi dostlar ancak hala bulmuş değilim. Ayrıca aramaktan bıktım, beni bulacak olan varsa adresimiz belli, Onlar beni arasın. Aranan adam değiliz ortamlarda maalesef.
Ben de aynıyım. Beni bulan bulur aga.

Burada dostlar olarak gördüğüm samimi kişiler var. onlar da bu konuda etiketlediğim kişiler.

Sokakta, markette, mahallede kız sınıf arkadaşlarımla karşılaştığım oluyor. Karşılaştıklarımla WhatsApp vb. yerlerden konuşuyoruz. Orta düzey samimiyiz fakat karşılaşınca hiç selam vermiyorlar. Ben vermek istiyorum, cevap vermez ise bozulmaktan korkuyorum. Bugün okula kardeşimi almaya gittim. Kızla dip dibe bekliyoruz, bir selam yok. Erkek sınıf arkadaşlarım böyle değiller, hemen selam verip sohbet etmeye başlarız onlarla. Kızların neden böyle yaptığını merak ediyorum.
Utangaçlıktır ilk adımı sen mi atsan?

Geri
Yukarı