Kızlar Soruyor sitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yaklaşık 2 ay bu sitede takıldım, tam bir işkenceydi.
  • Gerçekten çoğu kişi Abaza
  • Çoğu kız fake
  • Kızlar mesaj kutusunu kapatmak zorunda kalıyor, erkekler özelden +18 fotoğraf gönderiyor
  • Ayrıca sitede master olanlar (uzun süredir sitede olup yüksek puanlara ulaşan kişi) egoist oluyor, cidden garip.
  • Çoğu insanın espri anlayışı yok, ironiden anlamıyor. Durumu anlatmak zorunda kalıyorsun.
  • Yönetim berbat! Cidden sitenin adminleri istedikleri soruları kaldırıyor, Technopat sitesi oraya oranla cennet gibi.
Sadece siteyi eleştiriyorum. Saldırı olarak algılanmaz umarım. Sizin Kızlar Soruyor hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir zamanlar Haydar Dümen vardı insanları eğlendirmek için. Belki hâlâ vardır bilmiyorum. Şimdi de bu site yerini dolduruyor. Populasyonunun %95'ini erkekler oluşturuyor. Sadece ciddi anlamda soru sorup cevabını alacağını zanneden kızlar bir başlık açıyordur. Sonra da gelen cevaplardan sonra bir daha kullanmıyordur. Yavaş yavaş internetin karanlık yüzlerinden biri haline gelmeye başlıyor nitekim.

Gerçek hayatta bizzat tanıdığım bir kız arkadaşımın yazısını gördüm orada o gün muhabbetimi bitiresim geldi. Google yazıp çok rahat sonuç bulacağı konuları dile getiriyorlar :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı