Kızların flört döneminde yazmayı tercih etmemesi

Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar bir kızla konuşuyorum aramız Allah'a şükür iyi. İkimiz de birbirimiz için doğru insanlarız bunu hissediyorum. Seviyorum o kızı arkadaşlar inanın çok güzel gülüyor ya. Neyse ben konuya geçeyim. Arkadaşlar kız ile birkaç haftadır (1 ay olmadı ama az kaldı 1 aya) konuşuyoruz. Tabii ki ben genellikle konu sohbet başlatıyorum aslında benim başlatmam da normal çünkü kız genellikle müsait ama ben pek müsait değilim. Fen lisesi öğrencisiyim. Haliyle dersler falan yoğun bayağı. Kız anlayışla karşılıyor bu durumu işin güzel yanı. Çoğu arkadaşım biliyor aramız aslında sevgiliye yakın ancak tek bir rahatsız eden şey var beni o da kıza genellikle benim yazmam. Ya arada müsait de olmasam yazmasını istiyorum. Ben uzun süre yazmayınca bir şekilde bana yazıyor şarkı falan atıyor ve bu davranışı inanılmaz hoşuma gidiyor. Ancak tabii ki normal şekilde de bana yazmasını istiyorum. Ne yapıyorsun dese bile mutlu olurum arkadaşlar. Nadiren de olsa diyor ama ben daha da böyle kendisi de yazsın istiyorum.
Bu durum hakkında bana bir öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef. Aslında çok ama çok riskli bir durum var. Biraz soğuk gibi davran, kız bu sefer daha fazla ne oldu iyi misin falan yazar ya da ilk adımı hep o atar. Dediğim gibi ama, çok ama çok riskli.

Hocam aramız iyiyken bence de epey riskli olur ve bayağı yersiz gözükür pek hoş olacağını sanmam ama yine de sağ olun fikriniz için.
Hocam bazen kovalayan değil, kovalanan olmak gerekiyor maalesef. Bence 2-3 gün soğuk davranın.

Ah hocam nasıl davranayım ki şimdi alıştı benim yazmama o yüzden yersiz bir soğukluk olarak görecektir diye düşünüyorum.

Bazen yıllardır güzelce evliliklerini sürdüren insanlar ayrılıyor, bir ay içerisinde doğru kişi olduğunu nasıl anladın? Bence o kadarda üstte tutmayın, bırakın akışına o sana yazsın.

Arkadaşlar bir kızla konuşuyorum aramız Allah'a şükür iyi. İkimiz de birbirimiz için doğru insanlarız bunu hissediyorum. Seviyorum o kızı arkadaşlar inanın çok güzel gülüyor ya. Neyse ben konuya geçeyim. Arkadaşlar kız ile birkaç haftadır (1 ay olmadı ama az kaldı 1 aya) konuşuyoruz. Tabii ki ben genellikle konu sohbet başlatıyorum aslında benim başlatmam da normal çünkü kız genellikle müsait ama ben pek müsait değilim. Fen lisesi öğrencisiyim. Haliyle dersler falan yoğun bayağı. Kız anlayışla karşılıyor bu durumu işin güzel yanı. Çoğu arkadaşım biliyor aramız aslında sevgiliye yakın ancak tek bir rahatsız eden şey var beni o da kıza genellikle benim yazmam. Ya arada müsait de olmasam yazmasını istiyorum. Ben uzun süre yazmayınca bir şekilde bana yazıyor şarkı falan atıyor ve bu davranışı inanılmaz hoşuma gidiyor. Ancak tabii ki normal şekilde de bana yazmasını istiyorum. Ne yapıyorsun dese bile mutlu olurum arkadaşlar. Nadiren de olsa diyor ama ben daha da böyle kendisi de yazsın istiyorum.
Bu durum hakkında bana bir öneriniz var mı?
Soğuk davranmak vs. bunları yapmaya gerek yok. Kızla gidip doğrudan konuşmalısın "keşke sen de biraz konu-muhabbet açsan" zaten anlayışla karşılayacaktır. Bana 1 hafta yazmayan kız vardı. Neden böyle oldu hiç yazmıyorsun felan diyip halletmiştim ve o günden beri muhabbetimiz devam ediyor. Soğuk davranma vb. şeyler ilişkiyi yıpratır.

Geri
Yukarı