Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence işi abartıyorsunuz. Forumdaki kızların hiç öyle ego tatmin etmeye benzer şeyler yazdığını görmedim. Durduk yere böyle yaptıklarını düşünmenizi başka bir şeye bağlıyorum.
Konuların yasaklanmasına karşıyım, zorla tıklanmıyor sonuçta. İsteyen istediğini yazsın, yasa dışı bir şey olmadığı sürece.

Forumda @ırmakovski dışında kız var mı ki? :D

Ve dediğinize katılıyorum, kişiden kişiye değişir.

Nasıl bir şey söyleyeceksin? Bana kişisel bir şey mi diyeceksin yoksa kızlar hakkında mi bir şey diyeceksin?
Kızlar hakkında tüm düşüncelerim. Ve birçoğuna tanık oldum. Kızlardan da anlattıklarıma dair doğrulama aldım (itiraf ettiler yani). Ama dediğim gibi; söylersem, nefret ve ayrımcılık cezası yerim.

Kızlar hakkında tüm düşüncelerim. Ve birçoğuna tanık oldum. Kızlardan da anlattıklarıma dair doğrulama aldım (itiraf ettiler yani). Ama dediğim gibi; söylersem, nefret ve ayrımcılık cezası yerim.
Bir ay ceza yemeye razıysan yazabilirsin bence. Çok merak ettim ne diyeceğini.

Kızlar hakkında tüm düşüncelerim.
Benim düşüncelerimi bilen bilir, merak eden okuyabilir. Hep yalnızlıktan yanayım, sevgili işi boş iş tarzı yazarım ama tüm kızların aynı olmadığını da iyi bilirim. Herkes aynı değil, tanıdığın birkaç kız yüzünden - çoğunluk öyle olsa bile - herkesi bir tutma.

Ne duydunuz çok merak ettim bence çok yanlış düşünüyorsunuz siz tüm kızları aynı kefeye koyuyorsunuz aynı cinste olsunlar olmasınlar her 'BİREYİN' farklı bir düşüncesi ve kafa yapısı vardır her kız veya her erkek aynı şeyi düşünecek veya yapacak diye bir şey yok.

Bu kadar fazla abaza ve öz güvensiz erkeğin olduğu bir platformda kadın olsam ben de egomu tatmin ederdim. Sevgili konusu açan kişiler hakkında konuşurum aslında ama gereksiz yere ban yemek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı