Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben forumda gerçekten kız olduğunu bildiğim kimse bile görmedim :D Genelde hep kızlar tarafından reddedilen erkeklerin konularını görüyorum. İşime gelmiyorsa girmiyorum, yardım edebileceğim bir şeyse cevabımı yazıp geçiyorum.

Bence kizlarda nefes almamizin yeterli oldugunu onemsemeli. Bizim gibi karsi cinse humanist olmali.

Konu bildirimleri gelince aklıma bir söz geldi. Onu paylaşayım sizlerle. ''Kızlara göre erkekler güvenilmez erkeklere göre kızlar güvenilmez. Kimse de çıkıp demiyor ki cinsiyetle alakası yok şahsiyet meselesi.'' Burada güvenilmez kısmının ucunu açık olarak görün başka bir şeyle de değiştirebilirsiniz kelimeyi. Önemli olan son da yazdığım cümle, burayı anlamamız gerekiyor.

Konu bildirimleri gelince aklıma bir söz geldi. Onu paylaşayım sizlerle. ''Kızlara göre erkekler güvenilmez erkeklere göre kızlar güvenilmez. Kimse de çıkıp demiyor ki cinsiyetle alakası yok şahsiyet meselesi.'' Burada güvenilmez kısmının ucunu açık olarak görün başka bir şeyle de değiştirebilirsiniz kelimeyi. Önemli olan son da yazdığım cümle, burayı anlamamız gerekiyor.
Sahsiyet mi? Guldurme kanki. Asla bu onemli degildir. Kizlar icin onemli olan paradir ve tiptir.

Ben de kızların egolu olduğunu düşünüyorum. Fakat egoları bana pek denk gelmiyor. Genel olarak dış görünüşümün iyi olmasından dolayı birçok kişinin etkilemek istediği biri olduğumdan benim yanımda pek egolu davranamıyorlar.

Kizlar icin onemi olan para veya tiptir. Belki her kiz icin gecerli degildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı