Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Technopat Incel ve simp yuvasına dönmüş ortası yok.

İnsanlar gerçekten de çok yalnız ya, Technopat'taki konulara biraz bakınca bunu anlıyorum. Ne diyelim, umarım herkes kendine uygun birilerini bulur 😀

Buluyorsan bir sey diyemem ama agzini veya elini duzelterek tekrar yaz.

İnanmiyorum, humanistligin insan ayirmayan oldugunu biliyorum ama daha anlami var onu bilmiyorum.
Peki hocam.
Ben de gidiyorum Liberal oluyorum özgürlük moruq diye.
Ağzımda sorun var mı emin değilim sadece anlatmak istediğimi anlatmak için öyle bir dil kullandım. O mesajda bilmediğiniz şeye inandığınız anlamı çıktığı için attım o resmi.

Technopat incel ve simp yuvasına dönmüş ortası yok.

Technopat'ı Türkiye ile değiştirin derim.
İnsanlar gerçekten de çok yalnız ya, Technopat'taki konulara biraz bakınca bunu anlıyorum. Ne diyelim, umarım herkes kendine uygun birilerini bulur 😀
Yalnız olmayı seviyorum, ondan benim için sorun yok. Size oluyor ise bilemem ama :p

Ask olabilir ama bence gereksiz duruyor. Birine baglanmak, zaman kaybi.

Modern toplumun getirisi işte. Aslında Doğu medeniyeti bu konuda daha avantajlı erkenden evlendirilip simp veya incel olduklarını bile anlayamadan keyiflerine bakıyorlar. Batı toplumunda tam zıttı tercih edilmeyenlerin bir kısmı yıllar geçtikçe kız bulmak için kendini yırtıyor hepsine sulanıyor, diğer kısmı da kadın düşmanı olup sosyopatlaşıyor.

Modern toplumun getirisi işte. Aslında Doğu medeniyeti bu konuda daha avantajlı erkenden evlendirilip simp veya incel olduklarını bile anlayamadan keyiflerine bakıyorlar. Batı toplumunda tam zıttı tercih edilmeyenlerin bir kısmı yıllar geçtikçe kız bulmak için kendini yırtıyor hepsine sulanıyor, diğer kısmı da kadın düşmanı olup sosyopatlaşıyor.
"simp" ne?

İnsanları bir kalıba sokmak yerine yaptığı şeyleri eleştirsek daha güzel olmaz mı ? Sadece egoist insanlar bunu yapar.

Modern toplumun getirisi işte. Aslında doğu medeniyeti bu konuda daha avantajlı erkenden evlendirilip simp veya incel olduklarını bile anlayamadan keyiflerine bakıyorlar. Batı toplumunda tam zıttı tercih edilmeyenlerin bir kısmı yıllar geçtikçe kız bulmak için kendini yırtıyor hepsine sulanıyor, diğer kısmı da kadın düşmanı olup sosyopatlaşıyor.
Daha doğru düzgün tanımadığın biri ile evlenmek, sadece "simp" ve "incel" demekten korur. Başka hiçbir faydası olmaz, ve bunun acısını sonradan çok çekersin. Simp ya da incel olmayayım diye saçma kararlar vermek mantıksız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı