Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha doğru düzgün tanımadığın biri ile evlenmek, sadece "simp" ve "incel" demekten korur. Başka hiçbir faydası olmaz, ve bunun acısını sonradan çok çekersin. Simp ya da incel olmayayım diye saçma kararlar vermek mantıksız.

Tabii bunların herhangi birisi olmadan başarılı, iyi para kazanan ve kendisine bakan birisi olursan her yaşta üzerine dişi yağar. Erkek cinsinin yıllar içerisinde değer kazandığı karşı cinsin de tam tersi ivme kaybettiği yerde bu geçici dönemi nasıl değerlendireceğin önemli.

20 yaşında evlenmeyi planlamıyorsan, ortalama veya ortalamanın altında bir erkek isen kariyerini yapana kadar zorlu bir dönemden geçeceksin. Burada simp veya incel olup kendi hayatını yokuş aşağı indirmeye başlamazsan 30'dan sonra geleceğin parlak olur.

Kanki eger zekiysen, sapyosexual bir kadin bulabilirsin.
Hocam nereden bulacagiz? Turkiye'de sapyoseksuellik anlayisi bile oldukca vasat. Hicbir kiz/erkek gercek kulturel birikimin ne demek oldugunu bilmiyor. Cok uzuluyorum cok...

Hocam nereden bulacagiz? Turkiye'de sapyoseksuellik anlayisi bile oldukca vasat. Hicbir kiz/erkek gercek kulturel birikimin ne demek oldugunu bilmiyor. Cok uzuluyorum cok...
Bir tane buldum ben ama kiz beni goturecek gozuyle bakiyordu, korktum 😁.

Bir kız ile beraber olabilmek için kendinden ödün veren, devamlı yavşayan, istenmediğini bilse bile peşinden gitmeye devam eden kısaca bir erkeğin en düşük seviyesidir. Bunların bir kızla sevgili olabilmek veya sevişebilmek için yapamayacağı şey yoktur.

İlgi için olabilir. % 90'ı erkek popülasyonundan oluşan bir forumdayız. Tabii ki arada kız olunca egosu olacak normal olarak. Çünkü ergen erkek kardeşlerimiz kız kişilerle ilgilenerek egosunu tatmin etmesine yardımcı oluyor.

Firsati bulan herkes egolarini tatmin etmeye calisiyor bu dunyada . Bunun kizi, erkegi yok acikcasi.

İlgi için olabilir. % 90'ı erkek popülasyonundan oluşan bir forumdayız. Tabii ki arada kız olunca egosu olacak normal olarak. Çünkü ergen erkek kardeşlerimiz kız kişilerle ilgilenerek egosunu tatmin etmesine yardımcı oluyor.
G3VEZE kardeşim bu forumda herkes olgun insanlar, ergen kitle %10 falan lütfen haddini bil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı