Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunlar reddedilmenin, yeterli ilgiyi görememenin travmaları.

@Quarit, hayır. Cinsiyetçilik değil, kızların geneli böyle ;) Ayrıca tavsiyem, az uyu. Okuluna hazırlan, git okuluna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar reddedilmenin, yeteri ilgi görememenin travmaları.

Biliyorsun değil mi böyle büyük konuşanlar bir bakıma tıpkı klavye delikanlıları gibi olur? Klavye'de delikanlıdır, gerçek de bambaşka birisidir. İşte bunlar da gerçek de senden benden daha düşkündür :D gizli masturbasyoncular.

@Quarit, hayır. Cinsiyetçilik değil, kızların geneli böyle ;) ayrıca tavsiyem, az uyu. Okuluna hazırlan, git okuluna.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yahu git uyu. Paylaştığın video izlemem bile. "kızların geneli böyle" deyip bir tane video gönderip kendini mi teyit ediyorsun? Git hem cinslerin olan tecavüzcüleri araştır. Köpeklere, kedilere, bidonlara bile tecavüz edenleri araştır. Ayrıca feminizm ne demek olduğu konusunu iyice bir araştır. Mesela git emma goldman oku. Bu konuda nasıl bir anlayışı var öğren. Ezber ezber şeyler yazma ve paylaşma. Benden bu kadar. Anlayışı kıt birisi ile daha fazla bir şey konuşamam.

"Ahsentv" video paylaşmış bir de. Tanrım! Kimlerle muhatap ediyorsun beni sabah sabah...yazık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorsun değil mi böyle büyük konuşanlar bir bakıma tıpkı klavye delikanlıları gibi olur ? Klavye'de delikanlıdır, gerçek de bambaşka birisidir. İşte bunlar da gerçek de senden benden daha düşkündür :D Gizli masturbasyoncular.
Valla genellemeler ve önyargılar üzerine konuşabiliyorsak -ki konu sahibinin yaptığı bu- her türlü önyargıda bulunabiliriz konu sahibi hakkında.

Vallahi genellemeler ve ön yargılar üzerine konuşabiliyorsak -ki konu sahibinin yaptığı bu- her türlü önyargıda bulunabiliriz konu sahibi hakkında.

Neyse dostum ben uzaklaşıyorum. Ahsentv YouTuber video paylaşarak bana kendini anlatmaya çalışıyorlar. Ruh sağlığın için sen de uzak dur bence karışma, kendi hallerine bırak onları :D iyi uykular.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Beğen
İfadeler: Jiw
@Quarit, farkettiysen ben bir taraf savunmuyorum ancak siz gene kendi anlamak istediğiniz gibi anlıyorsunuz.

Git hem cinslerin olan tecavüzcüleri araştır. Köpeklere, kedilere, bidonlara bile tecavüz edenleri araştır
Ayrıca ceza sisteminin bir caydırıcılığının olmamasına ben ne yapabilirim? Ben gereken tepkimi zaten gösteriyorum, sen merak etme.

Anlayışı kıt birisi ile daha fazla bir şey konuşamam.
Ben de her şeyi kendi tarafına çekenlerle konuşacak bir şeyim yok.

Ruh sağlığın için sen de uzak dur bence karışma, kendi hallerine bırak onları
Hemen saldırı moduna geçiyorsunuz, unutmayınız ki bu da kendini bir ifade edememe şeklidir. Doktora görünmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Ezber ezber şeyler yazma ve paylaşma
Herkes sizin gibi düşünecek değil, etrafınızda da farklı farklı düşünecek kişiler illaki olur. Onlara hemen ruh hastası diye laf atıyorsunuz ancak önce kendini bir sorgula. Hadi iyi uykular.

Nadir olan rağbet görür. Bunun forumla, cinsiyetle falan alakası yok. Direkt insan doğasıdır. 3000 tane armutun yanına 2 tane elma koyayım, aklın o 2 elmaya kayar. Aynı şekilde kadın popülasyonun %99.5 olduğu bir forum sitesine bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar erkek koy, o erkekler de kendini ilah gibi hisseder. İnsanevladının doğası bu, cinsiyetlerle bağdaştırılabilecek bir şey değil. Türkiye'deki kadınların yüksek egolu olduğuna katılıyorum ancak o apayrı bir sosyolojik konu. "Türk kadınları çok egolu yavv" diye kestirip atabileceğiniz bir şey değil, üstüne onlarca sayfalık tez yazılır o konu için. Bunun yaşanmasında kadınlar kadar pek çok kültürel faktörün de rolü var.

"Hani şu forumdaki kızlar" diyorsunuz ya, heh işte onlar kız/kadın/bayan (ne desek suç) değil de kendince eğlence arayan kişiler olabilir. Bir de böyle düşünün. Tıpkı oyunlarda kız/kadın/bayan karakteri seçen kişiler gibi burada kendine bir karakter oluşturmuş birileri olabilirler, ki söylemeden geçmeyeyim; "istisnalar kaideyi bozmaz".

Pimi çekip attım galiba.
😀 💣

Git hem cinslerin olan tecavüzcüleri araştır. Köpeklere, kedilere, bidonlara bile tecavüz edenleri araştır.
Zihniyete gel. Onları kınamadığımızı kim söyledi? Yani şu çıkıyor buradan, o videodaki ahlaksız hadsiz iki bacağının arasındaki yüzünden babası yaşında adama istediğini söyleyebilir çünkü erkekler tecavüz ediyormuş. Ama biz sadece onları araştıralım, kadınlar ne yapsa yeridir zaten değil mi?
Cümlenin sonuna bu işareti koyan birinden ruh dersi de almadık demeyiz.

Ayda en fazla 1 tane sevgili konusu açabilmek serbest olsa bu iş tamam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı