Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bence çok duygusal hareket ediyorsun. Birkaç ay öncesinde sana kadın sevici demiştim, şimdi tüm kadınların karşısında dikiliyorsun. Orta yolu bulmak lazım. Kadınlar için şekilden şekile girmeye gerek yok ama her kadın da zaten şekilden şekile girmenizi isteyen yüksek ego sahibi tipler değil.

bence çok duygusal hareket ediyorsun.
O konuda haklısınız diyebilirim.

Birkaç ay öncesinde sana kadın sevici demiştim,
O konuyu hatırlıyorum, İBB kadın itfaiye alıyor konusuydu sanırım.

Kadınlar için şekilden şekile girmeye gerek yok.
Zaten ben de buna karşıyım, beni az çok tanırsın. Sanki kadını ilahlaştırıyorlar, bu da bana saçma geliyor. Bunu yapan gene bizim erkekler, ben de onu anlamıyorum. Tavrını koysalar, ona göre davransalar zaten böyle davranmazlar. Ancak bizim erkekler de garip davranıyor, çözemiyorum.

Ya da ilgi manyakları olduğunu belirtmen.
İlgi gösterme, anında muhabbeti kesiyorlar.

Kadınlar, egosunu tatmin eden canlılardan
Zaten ben de buna karşıyım, beni az çok tanırsın. Sanki kadını ilahlaştırıyorlar, bu da bana saçma geliyor. Bunu yapan gene bizim erkekler, ben de onu anlamıyorum. Tavrını koysalar, ona göre davransalar zaten böyle davranmazlar. Ancak bizim erkekler de garip davranıyor, çözemiyorum.

Sanki kadını ilahlaştırıyorlar, bu da bana saçma geliyor. Bunu yapan gene bizim erkekler, ben de onu anlamıyorum. Tavrını koysalar, ona göre davransalar zaten böyle davranmazlar. Ancak bizim erkekler de garip davranıyor, çözemiyorum.
Tam da bu yüzden yüksek egolu kızlar göze batıyor. Belirli bir tayfa var, önüne gelen her kıza tanrı muamelesi yapıyor. Bir değil, iki değil... Bu sefer kız kendini cidden tanrı zannetmeye başlıyor. Ama böyle olmayan kızların olduğunu unutmamak ve karşımıza çıkana kadar beklemek lazım. Kendini tanrı seviyesinde görenlerden uzak durmalı, kendimizden fazla değeri başkasına vermemeliyiz.

kendimizden fazla değeri başkasına vermemeliyiz.
Bunu açtığım konulardan az çok bilirsiniz, o konuda çok hassasım. Vakit ayırıp yazı yazdığınız için teşekkürler.

@Jiw, dostum işin o boyutunu artık geçtim. Televizyonlarda falan da görüyoruz, ben şahsen kendim sokakta da gördüm. Adamın teki kadına yardım etmek istedi, sen kimsin de bana yardım ediyorsun vs. tarzı söylemlerle de karşılaştığım oldu. Ama üstteki bir arkadaşın dediği gibi de burası kız forumu olsaydı kızlar da erkekleri yeriyor olurdu.

@Jiw, dostum işin o boyutunu artık geçtim. Televizyonlarda falan da görüyoruz, ben şahsen kendim sokakta da gördüm. Adamın teki kadına yardım etmek istedi, sen kimsin de bana yardım ediyorsun vs. tarzı söylemlerle de karşılaştığım oldu. Ama üstteki bir arkadaşın dediği gibi de burası kız forumu olsaydı kızlar da erkekleri yeriyor olurdu.
Karşıt olduğum şey zaten bu. Ne bir kadının çevresindeki erkeklere istinaden tüm erkekleri yermesini ne de erkeğin bunu yapmasını desteklerim. Mesele cinsiyet değil karakter.

Mesele cinsiyet değil karakter.
Belki aynı şeyi benim için de düşünüyor olabilirsiniz, bir şey diyemem. Ancak dediğim gibi genel olarak insanız, iki taraf da birbiriyle anlaşamıyor. Bu durum ölene kadar da devam edecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı