Kızların her konudan egosunu tatmin etmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erkekler bunlara asılıp yalandan övdükçe kendilerini en tepede görüyorlar.Allahtan yabancı kızlar gibi güzel değiller o zaman nasıl ego yaparlardı siz düşünün artık?
Kanka kizlar bize bakmiyor diye mi o kadar ultra deluxe bilgisayar aldin ya... Seninki de bir hayata tutunma bicimi artik. Ben de bu derece aci icerisinde olabilirim aslinda. Baya zor...

İnternette izledim aslinda kizlar da erkekler gibi.

Kadinin biri cok guzeldi ama makyaji silince o kadar degildi. Bu yuzden bana samimi gelmiyor bir cok kiz.

Kanka kizlar bize bakmiyor diye mi o kadar Ultra Deluxe bilgisayar aldin ya... Seninki de bir hayata tutunma bicimi artik. Ben de bu derece aci icerisinde olabilirim aslinda. Bayağı zor...

Bu pcmi Ultra Deluxe abartma istersen. Kızların bakmadığı ne malum kanka kuşadasında yabancı kızlar var onlarla takılıyorum başka bir konu da beni seven bir kızın ailesine hakaret edip sonra pişman olma hikayem var ah hatırlattın yine

Bu pcmi Ultra Deluxe abartma istersen. Kızların bakmadığı ne malum kanka kuşadasında yabancı kızlar var onlarla takılıyorum başka bir konu da beni seven bir kızın ailesine hakaret edip sonra pişman olma hikayem var ah hatırlattın yine
Sen ultra kekosun ama bu modern olanlardan o zaman. Dogru mu algilamisim kanka? Cunku bir insan hem kizlara laf edip hem kizlarla takiliyorsa celiski yumagidir. Bu arada keko bir hakaret degil yasam bicimidir. Bu arada nesini abartiyorum acaba 32 gb RAM i laptopa takacak kac insan gordunuz? RTX 3080 de varmis yeme de yaninda yat xD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı