Kızların çoğunluğu aslında tipe, paraya ve havalı olma durumuna bakar. Çok nadir olsa da kültürlü, zeki, komik ve tipi ortalama olan erkeğe bakan kızlar vardır. Zaten hayatında o kıza rastladıysan o kızı kaybetmemelisin. Çünkü gerçekten çok nadir karşılaşıyorsun ve hayatının sonuna kadar birlikte yaşayabileceğin cinsten insan oluyor. Arkadaşlara önerim sizi düşünen ve sizi sadece siz olduğunuz için seven kızı asla kaybetmeyin.

Kızlar ne ister biliyor musunuz? Salahana, zengin ve IQ seviyesi diplerde olan, soytarı erkekleri severler, sonrası kadın cinayetleri ile biter. Sonra yok efendim "bütün erkekler """"""kalı, katil,sapık" diyorlar. Ulan bir soluna bak sana kötü söz söylemeye kıyamayan birisi var, bir de sağına bak karşı çıktığınna seni öld*rme isteğinde olan birisi var ve sen isteyerek sağa gidiyorsun.
Ben kızların artık hele ki bu dönemde akla ve ahlaka baktığını düşünmüyorum. Resmen parası olsun ne olursa olsun diyorlar. Tabi bu "bütün kızlar para için sever" gibi düşünce oluşturmasın ama gördüğüm kadarıyla çoğu böyle.

Son düzenleme:
Kızlar ne ister biliyor musunuz? Salahana, zengin ve IQ seviyesi diplerde olan, soytarı erkekleri severler, sonrası kadın cinayetleri ile biter. Sonra yok efendim "bütün erkekler """"""kalı, katil,sapık" diyorlar. Ulan bir soluna bak sana kötü söz söylemeye kıyamayan birisi var, bir de sağına bak karşı çıktığınna seni öld*rme isteğinde olan birisi var ve sen isteyerek sağa gidiyorsun.
Ben kızların artık hele ki bu dönemde akla ve ahlaka baktığını düşünmüyorum. Resmen parası olsun ne olursa olsun diyorlar. Tabi bu "bütün kızlar para için sever" gibi düşünce oluşturmasın ama gördüğüm kadarıyla çoğu böyle.
Sen sanki düzgün birini seviyorsun?

Konuya gelen mesajlar değişik geliyor.
Her insan bir değil. Kızlarda da böyle erkeklerde de. Genelleme yapmak yanlış.

bu cevap olmuştur diye düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• FRsKR2FXoAMtW6r.jpg
    FRsKR2FXoAMtW6r.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 26

Geri
Yukarı