Genelleme yaparak cevaplar verilmis. Evet, gunumuz kizlari veya kadinlari degisik istekleri olabiliyor bunun nedeni algi... Hepsinin sosyal medyada algilariyla oynaniyor. Kisaca soyle dis gorunuse onem veriliyor.

Su an icin dis gorunuse onem veriliyor diyorum, dis gorunusu kotuyse veya kiyafeti modaya uygun degil ise buyuk ihtimalle kizlarin ilgisini bile cekemeyecektir. 2. olarak ise erkegin zihniyeti.

Genelleme doğru değil hocam bence. Keko seven kız da kekodur büyük ihtimalle. Ben yüksek mevki makam sahibi olmuş veya akademik başarı göstermiş bir kızın hiç "ben elit keko seviyorum yhaaağ" diye dolaştığını görmedim şahsen.

İkinizde sevdiğim -hele biriniz gerçekten yakın bir arkadaşım olunca- üyeler olunca böyle bir mesaj yazma gereksinimi duydum.
Dostum zaten böyle bir mesaj yazdığın için niye yazdın diyecek de değilim :D Düşman olacak da değilim, düşünceni belirtebilirsin tabii ki.

Genelleme doğru değil hocam bence. Keko seven kız da kekodur büyük ihtimalle. Ben yüksek mevki makam sahibi olmuş veya akademik başarı göstermiş bir kızın hiç "ben elit keko seviyorum yhaaağ" diye dolaştığını görmedim şahsen.

Hocam yüksek Mevki'ye gerek yok. Liselerde ki belli bir kesim elit keko diye ölecek neredeyse. İçlerinde keko olmayanda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı