Kızların yüzüne dahi bakamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende de aynı durum var bakamıyorum. Çok utanıyorum yere bakarak gidiyorum.

Aynen böyle işte yaw bir kişi çıktı. Bazı kızlar gülüyor dik dik yüzlerine bakıyorum artık psikolojim bozuldu sanırım yarın psikolog. Arkadaşlar LAN yazıyorsunuz ya düzelttiğiniz zaman onu Ethernet portunun bağlı olduğu yer olarak algılıyor buna gülesim geliyor.

Aynen böyle işte yaw bir kişi çıktı. Bazı kızlar gülüyor dik dik yüzlerine bakıyorum artık psikolojim bozuldu sanırım yarın psikolog. Arkadaşlar LAN yazıyorsunuz ya düzelttiğiniz zaman onu Ethernet portunun bağlı olduğu yer olarak algılıyor buna gülesim geliyor.

Ban yememe çabaları.

Aynen öyle gülünce sanki bana gülüyolarmış gibime geliyor.

Kanka alıntı olduğunu görüyorsun herhalde gözlerin görüyorsa ekşideki bir entryi buraya atmak istedim ancak istersen araştırma yapabilirim.

Hocam yanlış bir şey olduğunu bile bile alıntı yaptıysanız saçma. Dediğim gibi bir ispat gösterirseniz iyi olur.

İnsanların çoğu senin onlardan utandığının, senin hakkında ne düşündükleriyle ilgile endişe duymandan gram farkında değiller. Buna emin ol ve buna göre yaşa kardeşim.

Hocam bizim beynimizi imam hatipte öyle bir yıkadılar ki yok karşı cinsten uzak durun yok hani yeni nesil sevgili olaylarına takılmayın gibi.

Önce o okuldan ayrılın sonra dinler hakkında bir daha araştırma yapın bütün kaynaklardan. Objektif olun dayatılan dine bağlı kalmayın :)

Arkadaşlar merhaba imam hatip ortaokul 8.sınıf öğrencisiyim. Bu sene kurtulacağım ama artık hiçbir kızın karşımdan gelen kadının yüzüne dahi bakamıyorum. O kadar utanıyorum ki komşumuza Allah'ın selamını bile veremiyorum. Sanki şizofrenmişim gibi. Ne yapmalıyım? İstediğim lise de imam hatip o yüzden hastalık gibi olmaya başladı.
Kardeşim o da insan seni yemeyecek neden kendini kasıyorsun?

Olmadı erkeklere bak boş ver kızları 😎(!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı