Kızların yüzüne dahi bakamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biraz sonra konu kilitlenir, boşuna kavga ediyorsunuz. Kavga edeceğinize yardımcı olun konu sahibine.

Allah'ım affetsin ama doğru bildiğim şeyler yanlışa doğru gidiyor.
Kardeşim o da insan seni yemeyecek neden kendini kasıyorsun?

olmadı erkeklere bak boş ver kızları 😎(!)

Her tenefüs boş boş bel altı konuşuyorlar artık midem bulanıyor velet kitlesi işte bilinçlerinin oluklarını zanneden veletler.

Hocam bizim beynimizi imam hatipte öyle bir yıkadılar ki yok karşı cinsten uzak durun yok hani yeni nesil sevgili olaylarına takılmayın gibi.
Aslında yıkadıkları yok hocam. İşin gerçeği şu ki dinimizde kadının saçları erkeklere haram kılınmıştır. 15 yaşında ergenliğe girildiği düşünülürse liseye giden bir imam hatipliye hocasının kızlara bakma demesi normal. Ama yanlış olan şu neden bakmamamız gerektiği anlatılmıyor.

Allah'ım affetsin ama doğru bildiğim şeyler yanlışa doğru gidiyor.
Kardeşim benim sana tavsiyem şu yönde, ne sosyal medyada ne forumlarda din ile alaklı görüşlerini paylaşma ve tavsiye isteme. Kendin araştır, kendin karar ver. Konu çok fazla dine doğru gitti, kilitlenecek biraz sonra konu. Kendine güven, sık sık hava al ve karşındakinin bir insan olduğunu bil. Umarım sorunlarının üstünden gelirsin.

Aslında yıkadıkları yok hocam. İşin gerçeği şu ki dinimizde kadının saçları erkeklere haram kılınmıştır. 15 yaşında ergenliğe girildiği düşünülürse liseye giden bir imam hatipliye hocasının kızlara bakma demesi normal. Ama yanlış olan şu neden bakmamamız gerektiği anlatılmıyor.

Ben de imam-hatip okuyorum. Bakma demesini neden normal karşılayayim ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı