[Trol] Kızlarla konuşmayı istememek

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Olny

Decapat
Daha fazla  
Gerçekten hiç konuşasım olmuyor. Dün hadi neyse dedim biriyle tanışayım. Instagram'da 15 dakikada tanıştığım bir kız bana kendisi numarasını verdi. Telefonda’da konuştuk ama bilmiyorum konuşasım olmuyor. Şu an bile mesaj atmam gerekli diye düşünüyorum kendisine ama içimde öyle bir istek yok. Bu ya aşık olmadığım için ya da kariyer hedeflerime ulaşamadığım içindi iş ev örnek. vs peki sizce hangisi?

İstemiyorsan konuşma. Kaç yaşındasın ? Eğer 17-18 yaşında falan isen ileride üniversite de falan muhtemelen çok konuşmak isteyeceksin :) Şu an sana saçma geliyordur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuşmak istemiyorsan konuşma?

''Bu ya aşık olmadığım için ya da kariyer hedeflerime ulaşamadığım içindi iş ev örnek. vs peki sizce hangisi?'' Nereden bilelim? Senin annen ya da baban bu forumda mı?

Biz nerden bilelim kişisel hayatını. Biz nereden bilelim neden istemiyorsun.
Ne kadar saçma konular açıyorsun ya. 1 değil 2 değil arkadaş.

Bende öyleyim hocam. Menopoza mı girdik anlamadım ki 😂 libido desen yerlerde. Uzaktan kesişmek tercihim doğrultusunda şu an. Bir kızla konuştuktan Max 1 saat sonra soğuma geliyor. Dönemsel bir şey olabilir.

Bence Jigolo olabilirsin. Bu sayede hem kızlarla konuşursun hem de bir işin olmuş olur. Ev işini de kendin çözersin artık. 😉

Hoşlanacağın tipte bir kız karşına çıkmamıştır, kendine yakın hissetmemiştir, bir ilişkiye başlamak için enerjin yoktur veya kızlara değil erkeklere ilgin vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı