[Trol] Kızlarla konuşmayı istememek

• Konuyu başlatan Olny
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstemiyorsundur belki, belki sevmiyorsundur nereden bilelim yahu müneccim miyiz? Herkesin kendine göre sebepleri vardır, benim sebebim kendime yakın hissetmemem, bir başka sebebim ise şu anda vakit kaybı olarak düşünmem, kişiye göre değişir. İlla ki hayatında biri olmak zorunda değil yani.

Bu yorumuma linç gelecek ama birkaç kişi dışında kızlarla muhattap olmayı ben de tercih etmiyorum. Egolu bir insan hiçbir zaman olmadım ama gerçekten çok büyük bir kısmının IQ seviyesi yerlerde geziyor. Konuşmak istemiyorsan konuşma bu bir zorunluluk değil.

İstemiyorsan konuşma. Kaç yaşındasın ? Eğer 17-18 yaşında falan isen ileride üniversite de falan muhtemelen çok konuşmak isteyeceksin :) Şu an sana saçma geliyordur.
21.
Bende öyleyim hocam. Menopoza mı girdik anlamadım ki 😂 libido desen yerlerde. Uzaktan kesişmek tercihim doğrultusunda şu an. Bir kızla konuştuktan Max 1 saat sonra soğuma geliyor. Dönemsel bir şey olabilir.
Ben de öyleyim gerçekten.
Konuşmak istemiyorsan konuşma?

''Bu ya aşık olmadığım için ya da kariyer hedeflerime ulaşamadığım içindi iş ev örnek. vs peki sizce hangisi?'' Nereden bilelim? Senin annen ya da baban bu forumda mı?

Biz nerden bilelim kişisel hayatını. Biz nereden bilelim neden istemiyorsun.
Ne kadar saçma konular açıyorsun ya. 1 değil 2 değil arkadaş.
Öneri ve tavsiyeler almak için yazıyorum bunları.
Hoşlanacağın tipte bir kız karşına çıkmamıştır, kendine yakın hissetmemiştir, bir ilişkiye başlamak için enerjin yoktur veya kızlara değil erkeklere ilgin vardır.
Yanıtını tam beğendim ama en alt son satırda yazdığını görünce beğenmekten vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin saçma sorularını cevaplamadım diye beynim boş mu oluyor?
Peki, umarım bir gün dolu bir beyin nasıl olur öğrenirsin. 21 yıl boyunca hiç öğrenmiş gibi değilsin çünkü.

Yanlış mı anladım dediğini? Bir şey ile uğraşmıyor isen anlamında mı dedin ''Beynin boş'' diyerek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı