Kızlarla nasıl arkadaş olurum?

Hocam, bence arkadaş olmak diye bir terim yoktur, arkadaş zamanla edinilir. Öyle hop diye arkadaş olan kişi ya sizi kullanmak istiyordur ya da çok saftır. İki türlüsü ile de arkadaşlık edilmez. (Bana Göre)

Öncelikle merhabalar.
Konu şu sınıftaki erkeklerle çok rahat arkadas oldum ama kızların yanına gidip konuşamıyorum. Normal arkadaş olmak istedigim biri var merhaba bile diyemiyorum. Nasıl arkadaş olurum kızlarla?
9. sınıfa yeni geçtim bu haftadan beri okula gidiyorum. Diğer bazı arkadaşlarım kızlarla konuşuyor ben konuşamıyorum ne yapmalıyım?
Şimdi nasıl arkadaş olursun gider tanışarak arkadaş olursun. Sudan, havadan muhabbeti açarsın bir gün oradan devam eder.

Ama kasıntı yaparsan üzülürsün. Rahat takılacaksın, kızlara güven vereceksin. Sen onların yanında olduğunda kızlar seni sahiplenecek, güvende hissedecekler. Ağzının da iyi laf yapması lazım ve tavırlarının doğal olması da çok önemli. Ha birde iyi kızlarla tanışmaya çalış. Tanışacağın kızı iyi seç.

Zamana bırak. Konik şeyler yap. Konuşmak mı yoksa sevgili aramak mı derdin? Konuşmak ise normal konu aç zamanla gelir. Sevgili gibi bir durumsa o zor.

Tek derdim arkadaş olmak kız benim ilgi alanalarımı seviyor gitar sanat gibi sadece tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum nasıl arkadaş olurum başka arkadaşlarım konuşuyor onlara söylesem beni tanıştırırlar mı?
Şimdi nasıl arkadaş olursun gider tanışarak arkadaş olursun. Sudan, havadan muhabbeti açarsın bir gün oradan devam eder.

Ama kasıntı yaparsan üzülürsün. Rahat takılacaksın, kızlara güven vereceksin. Sen onların yanında olduğunda kızlar seni sahiplenecek, güvende hissedecekler. Ağzının da iyi laf yapması lazım ve tavırlarının doğal olması da çok önemli. Ha bir de iyi kızlarla tanışmaya çalış. Tanışacağın kızı iyi seç.

Tanışacağım kız belli zaten yukarıda yazdığım gibi sadece arkadas olmak istiyorum TikTok cu değil çok düzgün bir insan nasıl arkadaş olurum.

Tek derdim arkadaş olmak kız benim ilgi alanalarımı seviyor gitar sanat gibi sadece tanışmak ve arkadaş olmak istiyorum nasıl arkadaş olurum başka arkadaşlarım konuşuyor onlara söylesem beni tanıştırırlar mı?
Eğer amacın gerçekten sadece arkadaş olmaksa arkadaşlarından bunu istersen niyetin biraz yanlış anlaşılabilir gibi geliyor.

Tanışacağım kız belli zaten yukarıda yazdığım gibi sadece arkadas olmak istiyorum TikTok cu değil çok düzgün bir insan nasıl arkadaş olurum.
Dostum bak gidersin öyle doğal bir sohbet konusundan konuşmaya başlarsın. Zamanla arkadaş olursun eğer kız sıcak davranırsa.

Ama çok fazla sosyal bir insan değilsen sadece bu kıza gidip onunla özellikle ilgilenmeye çalışman kötü izlenim yaratabilir. Sen kızların geneliyle sohbet kurmaya çalış ama öyle özel bir sohbet değil.

Hiç yok mu sizin sınıfta herkesle arkadaş olan, kız kankaları olan tanıdığın. Öyle birisi varsa onu izle ne yapıyor bak. Ders al.

Bak dostum eğer sevgili yönünden arkadaşlık yapmak istiyorsan direk kızlar ile arkadaş olmayı unut ilk başta arkadaş, kanka veya kardeş gibi yaklaşacaksın direk sevgili olaylarına girmeye çalışır isen arkadaşlık kurmak isteyeceklerini sanmıyorum zaten adam gibi böyle sıcak arkadaşlığınız olduktan sonra asla yapmacık olma ne isen o ol yalan söyleme yanların da ileride başına dertler açabiliyor bu arada mastürbasyon yapıyor isen azalt haftada 1 eğer kendini tutabilir isen hiç yapma.

Yeni konular

Geri
Yukarı