Kızlarla ne konuşulur?

Kısa süreli bir kahkaha attıktan sonra eğer kız troll bir kafadaysa oyun hakkında konuş komiklik yap devamı gelir.

Daha önce bir kızla tanışmıştım kız bende daha iyi konu açıyordu falan iyiydik. Sonra sevgili olalım mı dedi? Hayır dedim sen her selam diyene öyle mi yazıyorsun vs. sonra kızın bende 3-4 yaş büyük olduğu ortaya çıktı ben zaten yaşımı söylemeden engel basıp geçtim. 1 kişiyle iyi konuşuyordum o da büyük çıktı.
Ben ne odun ben ne moloz' um be.
Düşündümde zaten ben her zamanki gibi engel basıp geçeceğim her zaman yaptığım gibi bu konuyu açmamda gereksizdi. İyi geceler millet kendinize iyi bakın

Son düzenleme:
Daha önce bir kızla tanışmıştım kız bende daha iyi konu açıyordu falan iyiydik. Sonra sevgili olalım mı dedi? Hayır dedim sen her selam diyene öyle mi yazıyorsun vs. sonra kızın bende 3-4 yaş büyük olduğu ortaya çıktı ben zaten yaşımı söylemeden engel basıp geçtim. 1 kişiyle iyi konuşuyordum o da büyük çıktı.
Ben ne odun ben ne moloz' um be.
Bak dostum, yıllarını SonOyuncu gibi sunucularda geçirmiş biri olarak söyleyebilirim ki; insanlar SO'daki oyuncuları kandırmak için fake kız Instagram hesabı satın alıyor. Yani SO'da kendini kız diye tanıtan hiç kimseyle sevgili olmaya falan çalışma. Çünkü hiçbiri kız değil.

Yaşın küçük diye tahmin ediyorum, büyüdüğünde ve gerçek hayata girdiğinde, birine aşık olduğunda yanına gidip:
+Adın ne? ( atıyorum X )
- Senin ki? ( y olsun )
+ Güzel, sew olalım mı?
- Olur.
Bu tarz bir diyalog kurmaya çalışırsan hep yalnız kalırsın. Gir, oyununu oyna, çık. Çok boş işler bunlar.

Bak dostum, yıllarını SonOyuncu gibi sunucularda geçirmiş biri olarak söyleyebilirim ki; insanlar SO'daki oyuncuları kandırmak için fake kız Instagram hesabı satın alıyor. Yani SO'da kendini kız diye tanıtan hiç kimseyle sevgili olmaya falan çalışma. Çünkü hiçbiri kız değil.

Yaşın küçük diye tahmin ediyorum, büyüdüğünde ve gerçek hayata girdiğinde, birine aşık olduğunda yanına gidip:

Bu tarz bir diyalog kurmaya çalışırsan hep yalnız kalırsın. Gir, oyununu oyna, çık. Çok boş işler bunlar.
Ben zaten öyle diyologlar kurmuyorum. Kuranlar var ben öyle olmayayim diye adam akıllı konuşmaya çalışıyorum konuda yazdım zaten.
Hem zaten beni varya iki ayağı kesik sümüklü süla bile almaz.

Eğerki profilindeki yaşın doğruysa sana tavsiyem arkadaş olman olacaktır normal bir kız arkadaşınla sohbet eder gibi sohbet et. Belki sevgilin olmaz fakat ileride bu ettiğin sohbetler işine yarar. Kızlarla konuşmayı öğrenirsin.

Ben zaten öyle diyologlar kurmuyorum. Kuranlar var ben öyle olmayayim diye adam akıllı konuşmaya çalışıyorum konuda yazdım zaten.
Adam akıllı konuşmaya da çalışma, direkt hiç konuşma. SO'da 100 oyuncu varsa bunun sadece 4-5 tanesi gerçekten kız oluyor. Onlar da kız olduklarını belli etmiyorlar zaten.

Bahsettiğin kişilerle konuşmanın sana gerçek hayatta hiçbir katkısı olmayacak. Boşuna zaman kaybetme o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı