Klasik Gitar Önerisi

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 10B
@Silinen üye, "Cort varken Fender alma" demek, GT 630 varken GTX 770 alma demek gibi bir şey. Fender'i geçtim, Cort hiçbir Amerikan gitar markasıyla yarışamaz. Giriş ve orta seviyeler için Cort bir seçenek olabilir, katılıyorum. Ama Fender'le karşılaştırmak ayıptır yahu :)

Cort ve Fender? Dalga mı geçiyorsunuz? Cort'un üst modelleri bile Fender'in hiçbir gitarına rakip olamaz. Cort kullanıcı olarak bunu diyorum.

Her neyse, klasik gitar önerisi yapacağımız yerde nereye gitmişiz. Anıl, herhangi bir gelişme olursa bizi haberdar et. :)

@Silinen üye, "Cort varken Fender alma" demek, GT 630 varken GTX 770 alma demek gibi bir şey. Fender'i geçtim, Cort hiçbir Amerikan gitar markasıyla yarışamaz. Giriş ve orta seviyeler için Cort bir seçenek olabilir, katılıyorum. Ama Fender'le karşılaştırmak ayıptır yahu :)

Hocam sende bir öneri yapsan? :)

Arkadaşlar son olarak toplayalım. Şimdi hangi modeller geldi? Aralarında bir kıyaslama yapayım kendim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı