Klasik gitarı satıp elektrogitar almak

er2grul

Hectopat
Makaleler
2
Sorum başlıktaki gibi uzun süredir klasik gitar çalışıyorum ama pek benim stilime uygun olmadığını fark ettim.
Gitarım
Gitarım ne kadar kaliteli bilmiyorum ama elektro gitara başlamak istiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Sorum başlıktaki gibi uzun süredir klasik gitar çalışıyorum ama pek benim stilime uygun olmadığını fark ettim.
Gitarım
Gitarım ne kadar kaliteli bilmiyorum ama elektro gitara başlamak istiyorum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Kullandığınız 3/4 çocuk gitarı. Önce gerçek ölçüde bir gitara geçin.
İkinci olarak klasik gitarda yaptıklarınızı elktro gitarda yapamazsınız. Sizin sitiliniz nedir? Belki elektro değil, akustik ihtiyacınız vardır?
Ne dinliyorsunuz? Neleri çalmak istiyorsunuz?

Kullandığınız 3/4 çocuk gitarı. Önce gerçek ölçüde bir gitara geçin.
100 Santim toplam uzunluğu. 4/4 oluyor mu? Linki fiyat için attım boy için değil.
Tabi 100 santim 4/4 oluyor mu emin değilim siz daha iyi bilirsiniz. Bazı sitelerde 62/64 tam boy diyor.
Bazı sitelerde 150cm ve üzeri tam boy diyor, ben de emin olamadım şimdi😃
Tekrar baktım total uzunluğu 100 cm. 96.5 cm üstü için tam boy olduğu söylenmiş.

İkinci olarak klasik gitarda yaptıklarınızı elktro gitarda yapamazsınız. Sizin sitiliniz nedir? Belki elektro değil, akustik ihtiyacınız vardır?
Ne dinliyorsunuz? Neleri çalmak istiyorsunuz?
Şöyle ki daha önce elektro gitar ve klasik gitar çaldım aralarından sesi olsun çalış şekli olsun en beğendiğim elektro gitar oldu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı