Çözüldü Klasör nasıl şifrelenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Çalıştığım iş yerindeki bilgisayarı kullanıyorum ve stajyer olduğum için üç gün bu bilgisayar bende kalıyor. Yani diğer günler başka bir stajyer aynı bilgisayarı kullanıyor. Farklı oturumlarımız var ama ara sıra benim oturumumu kullandığını tespit ettim. Bir iki özel yazım var ve saklamak istiyorum fakat "Veriyi korumak için içeriği şifrele" kutucuğuna basıp tamam dediğim zaman "Aşağıdaki dosyaya öznitelikler uygulanırken hata oluştu parametre hatalı" diye bir hata alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Varsa WinRAR içerisine alıp parola koyabilirsiniz. Klasörü zip içerisine alıp da yapabilirsiniz diye hatırlıyorum, bir de o şekilde deneyin.
Şifreyi yazmadan oturum açamazlar. Şifreni diğerleri bilmiyorsa nasıl girebiliyor ki? Girdiklerini nasıl anladın?

Varsa WinRAR içerisine alıp parola koyabilirsiniz. Klasörü ZIP içerisine alıp da yapabilirsiniz diye hatırlıyorum, bir de o şekilde deneyin.

Sağ ol hocam, işe yaradı.
Şifreyi yazmadan oturum açamazlar. Şifreni diğerleri bilmiyorsa nasıl girebiliyor ki? Girdiklerini nasıl anladın?
Bilgisayar ortak, dolayısıyla kullanıcı bilgilerim de bir kağıtta bilgisayarın yanında yazılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı