Klasörler çok yavaş açılıyor

MaceraciErkan

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni format attım. Sadece birkaç gündür bilgisayarı açık bırakıyorum, acaba o yüzden olabilir mi? Klasörler çok yavaş yükleniyor. Bazen 10 dakika bulabiliyor. On defa yeniden başlattım, hala geçmedi. Bir 2 gündür böyle.

Startallback Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11'e klasik başlat menüsünü ve windows tarzını getirir. Onsuz windows kullanmıyorum. Diğer orjinal hali çok karışık ve gereksiz.

Klasör yavaşlama sorunu düzeldi mi peki?
Şimdilik bir şey yok. CS Go da da düşük fps alıyordum şimdi biraz fps arttı. Tekrar bir gelişme olursa haberdar ederim eyvallah reis

Startallback Windows 8.1, Windows 10 ve Windows 11'e klasik başlat menüsünü ve windows tarzını getirir. Onsuz windows kullanmıyorum. Diğer orjinal hali çok karışık ve gereksiz.

Klasör yavaşlama sorunu düzeldi mi peki?
pek değişen bir şey yok gibi oyunlarda anlam veremediğim anlık kasmalar oluyor hala. değişen bir şey yok.

Son düzenleme:
1- SSD ya da RAM'de acaba sıkıntı var mı?
2- Laptop'ın ısınma sıkıntısı var mı?
3- Yüklediğiniz Windows 11 ISO'sunda bir sıkıntı var mı?
vs vs

@MaceraciErkan

Hiç işlemci ekran kartının macunları yenilendi mi? Fan temizliği vs yapıldı mı? Zamanı gelmiş olabilir.

Son düzenleme:
vs vs

@MaceraciErkan

Hiç işlemci ekran kartının macunları yenilendi mi? Fan temizliği vs yapıldı mı? Zamanı gelmiş olabilir.
macunlar daha önce değişti, ısınmayla ilgili evet fazla ve hızlı ısınıyor. windows orjinal :)

vs vs

@MaceraciErkan

SSD veya ram de bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. :)

Biosta herhangi bir overclock durumu var mı?
Sıcaklıkları ölçen bir program kurun mutlaka gözlemleyin.
Ssd test yapın.
overclocukluk bir durum yok. Sıcaklıkları kendi programı ile ölçüyorum. Oyun oynadığım zaman sıcaklıklarda yüksek artışlar oluyor. SSD test yaptım zaten sonuçları cevaplar arasında yer alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı