Klasörler farklı pencerede açılıyor

Quarced

Kilopat
Yer
Trabzon, Yomra
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Durum başlıktaki gibi, her klasör açtığımda yeni pencerede açılıyor. Virüs taraması yaptım, klasör düzenlemedeki ayar her klasörün aynı pencerede açılması yönünde fakat yine de farklı pencerelerde açılıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 🙂

Yine olmaz ise;

- Başlat'a tıklayıp arama kutusuna regedit yaz ve enter tuşuna bas.
- Aşağıdaki yola git:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CabinetState
- Sağ taraftaki Settings değerine çift tıkla. Burada 2A değeri görürsek bunu 0A (rakamla 0) olarak değiştir.

İyi Forumlar.

Yine olmaz ise;

- Başlat'a tıklayıp arama kutusuna regedit yaz ve enter tuşuna bas.
- Aşağıdaki yola git:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\CabinetState
- Sağ taraftaki Settings değerine çift tıkla. Burada 2A değeri görürsek bunu 0A (rakamla 0) olarak değiştir.

İyi Forumlar.
İkisinide denedim hiçbir fayda etmedi, ilk attığınız linkte gözüktüğü gibi zaten şuan... Aynı sekmede açması gerekiyor ayara göre ama açmıyor maalesef. Başka bir çözümünüz varmıdır acaba?

Başlat-Tüm Programlar-Donatılar(Accessories)- Komut istemi uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.

Windows 7 32-bitse şunu yaz.

regsvr32.exe "%Programfiles%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

Windows 7 64-bitse şunu yaz enter tuşuna bas.

regsvr32.exe "%Programfiles(x86)%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

Ayrıca CTRL tuşunun basılı kalmadığından emin ol çünkü CTRL tuşu basılı olunca oluşur bu durum.

Denedim, yine başarısız oldu ikiside. CTRL basılı değil onada eminim. Fakat şöyle bir şüphem var: Fn tuşu ile alakalı birşeyler olabilir, çünkü Fn+Q Fn+W yapınca bazı şeyler değişiyor. Fn+Alt yapınca da değişiyordu ama o değişti nedense, artık olmuyor gibi. Belki yanlışlıkla birşeylere basmışımdır klavyede, bu mümkünmüdür acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı