Diğer KlasseGear mouse padleri indirimde

Indirim yarın bitiyor mu bu arada?

1 ay civarı sürecek dedi de stoklar erimeye başladı bazılarında Son 16 Son 19 falan yazıyor.. Instagram sayfalarından sorabilirsiniz.

Peki 90x40 düz siyah modelini mi önerirsiniz,yoksa longtengi mi,herkes acaip şekilde longtengi beğenmiş de galiba,Ben de bana kalsa düz siyah baskısız severim.Ama kararsız kaldım,söylendiği kadar var mı longtengin
Longteng'i Aralık ayında aldım. Müthiş bir şey, şu zamana kadar kullandığım en iyi mousepad. Tavsiye ederim, ben de bu fiyata almıştım ancak şimdi tekrar indirime girmiş. Kaçırılmamalı.

Peki 90x40 düz siyah modelini mi önerirsiniz,yoksa longtengi mi,herkes acaip şekilde longtengi beğenmiş de galiba,Ben de bana kalsa düz siyah baskısız severim.Ama kararsız kaldım,söylendiği kadar var mı longtengin
Longteng tabii ki. Dünya çapında bir mousepad, inanılmaz derecede kaliteli.

Peki 90x40 düz siyah modelini mi önerirsiniz, yoksa longtengi mi, herkes acayip şekilde longtengi beğenmiş de galiba, Ben de bana kalsa düz siyah baskısız severim. Ama kararsız kaldım, söylendiği kadar var mı longtengin

TÜM 90x40'lar aynı. 48x40 olan tiger loıngteng adındaki AliExpress ürününün aynı fabrikasında üretildiği söylenen kaliteli bir ürün. Onu da alabilirsin ama yüzeyi dümdüz değil. Kaymasında sorun yok ama Control amaçlı yüzeyi farklı biraz.

Longteng tabii ki. Dünya çapında bir mouse pad, inanılmaz derecede kaliteli.

TÜM 90x40'lar aynı. 48x40 olan tiger loıngteng adındaki AliExpress ürününün aynı fabrikasında üretildiği söylenen kaliteli bir ürün. Onu da alabilirsin ama yüzeyi dümdüz değil. Kaymasında sorun yok ama Control amaçlı yüzeyi farklı biraz.

90x40 siyahı alıp(klavyenin altına da girsin istiyorum çünkü),yanına longtengi koysam saçma mı olur(yani fareyi koyduğum yer kalın olacak, üst üste gelecek hem siyah hem longteng).hiç deneyimlemediğim için soruyorum kusura bakmayın🙏

Hocam sizce Xrades'ten geçmeye değer mi?

O model hakkında bilgim yok maalesef. Fakat fiyatına bakarsak yedek olarak bile alınır.

90x40 siyahı alıp(klavyenin altına da girsin istiyorum çünkü),yanına longtengi koysam saçma mı olur(yani fareyi koyduğum yer kalın olacak, üst üste gelecek hem siyah hem longteng).hiç deneyimlemediğim için soruyorum kusura bakmayın🙏

Bence problem olmaz. Aynı şekilde ben de böyle yapacağım fakat üst üste değil yan yana olacak iki model de.

Oyun oynamıyorum ama gün içinde çok fazla bilgisayar kullanıyorum. Sizce satın almaya değer mi?

Fiyatı çok uygun ben de bilgisayar olmadığı halde kullanıyorum. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı