Diğer KlasseGear mouse padleri indirimde

Hepsiburada üzerinden geçenlerde bayağı zamlanmıştı ürünleri. Şu an hem eski fiyatına dönmüş hem de indirime girmiş. Stoklar sınırlı kesinlikle kaçırmayın. Prime aboneleri için geçerli olduğunu unutmayın. Tüm ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

KLASSE PRO BLACK EDİTİON - Dikişli Kenar 90x40-70x30 cm Oyuncu Gaming Mouse Pad (90x40 cm - XXL, Siyah) 130 TL.
Klasse Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 mm E-Sports Oyuncu Mouse Pad (Tiger) 360 TL.
KLASSE PRO - Siyah Dahil 10 Farklı Model Dikişli Kenar 90x40-70x30 cm Oyuncu Gaming Mouse Pad (Oki Nami Ura, 90x40 cm) Marka: KlasseGear 170 TL.
Hocam ben longteng kullanıyorum, bir de klavye altına ürün alayım dedim ama bunların boyutu büyük galiba, longteng masamda yer kalmaz mı ki? 90cm en büyük baya?

TÜM 90x40'lar aynı. 48x40 olan tiger loıngteng adındaki AliExpress ürününün aynı fabrikasında üretildiği söylenen kaliteli bir ürün. Onu da alabilirsin ama yüzeyi dümdüz değil. Kaymasında sorun yok ama Control amaçlı yüzeyi farklı biraz.

Ben 45x40 aldım siyah renk, control mü speed mi? Mümkün olduğunca kaygan istiyorum.

Mouse pad olarak Pulsar Paracontrol v2 kullanıyorum. Klavyenin altı boş kaldı 90x40 alıp kendi mouse padimin altına onu koysam çok mu kalın olur. Mouse kullanırken bir sorun yaşar mıyım acaba?

Longtech almayı düşünüyordum da baskılı mı alsam kararsız kaldım 😬
Sakura güzel gözüküyor aslında ama bir süre sonra bayar mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı