Klavye ALT GR Kısayol Kombinasyon Sorunu

Daha fazla  
Selam arkadaşlar, geçmiş bayramınızı kutlamakla beraber bir konuda yardım isteyecektim, normal klavyelerde @ işaretinin yapılması için "AltGr +q" kombinasyonu kullanılır fakat ben bu kombinasyonu kendi klavyemde uyguladığımda hiçbir şey yazmıyor. Ben de mecbur "ctrl + alt + q" kombinasyonunu kullanıyorum fakat sadece sorunum @ ile değil. Alt gr ile yapılan çoğu tuş kombinasyonunu yapamıyorum. Alt gr tuşunun bozuk olmadığına eminim çünkü "Alt Gr + R" yapınca çalıştır sekmesi açılıyor yani tuş bozuk değil. Lütfen bilgisi olan arkadaşlar cevaplarını esirgemesin, şimdiden teşekkürler iyi bayramlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir hotkey kombinasyonu yapmadıysan bazı programların ya da driverların bu tip saçma yan etkileri olabiliyor. Remote desktop, hotkey driver, clownfish, synaptics driver vb. Güvenli kipte aynı sorun yoksa deneyerek bulabilirsin.
Makinayı aldığımdan beri var diyorsan, kılavuzdan başla.

Farklı bir hotkey kombinasyonu yapmadıysan bazı programların ya da driverların bu tip saçma yan etkileri olabiliyor. Remote desktop, hotkey driver, clownfish, synaptics driver vb. Güvenli kipte aynı sorun yoksa deneyerek bulabilirsin.
Kardeşim canım ciğerim Allah razı olsun senden kaç haftadır sorunun çözümünü arıyordum bir tane bile forumda yoktu sen cevabım oldun sağolasın

dostum bunu bana anlatırmısın ben anlamadımda

Geri
Yukarı