Klavye çalışmıyor

Hargo

Decapat
Daha fazla  
Normalde klavye sorunsuz bir şekilde çalışıyordu fakat bugün çalışmadı. Aygıt yöneticisinde ise IAC klavye aygıtında ünlem işareti var. Sürücüleri güncelleştir dediğimde ise güncel diyor. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam klavyede bir sorun olmadığından eminseniz sorun gidericiyi deneyebilirsiniz. Sorun düzelmezse ünlemli driveri kaldırdıktan sonra yeniden başlatırsanız driveri kendisi kuracaktır. Sorun her şeye rağmen düzelmezse bu videoda yapılanları deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech G Hub indirir misiniz?
indirdim fakat klavyeyi görmedi
Hocam klavyede bir sorun olmadığından eminseniz sorun gidericiyi deneyebilirsiniz. Sorun düzelmezse ünlemli driveri kaldırdıktan sonra yeniden başlatırsanız driveri kendisi kuracaktır. Sorun her şeye rağmen düzelmezse bu videoda yapılanları deneyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
sorun giderici bi işe yaramadı şimdi aygıt yöneticisinden 3 tane ünlemli klavyeyi kaldırıp pc yi yeniden başlatacağım

hocam videodaki herşeyi yaptım fakat olmadı

Son düzenleme:
İndirdim fakat klavyeyi görmedi.

Sorun giderici bir işe yaramadı şimdi aygıt yöneticisinden 3 tane ünlemli klavyeyi kaldırıp PC'yi yeniden başlatacağım.

Hocam videodaki her şeyi yaptım fakat olmadı.

Hocam videoda Windows'un sorun çıkaran bir servisini düzeltiyor sorun bundan kaynaklı olabilir ben önceden böyle bir sorun yaşamıştım o yüzden sizinde denemenizi önerdim.

Hocam PC'yi kapatıp BIOS'a girmeyi dener misiniz bu şekilde sorun klavyede mi Windows'ta mı anlamış oluruz.

Hocam videoda Windows'un sorun çıkaran bir servisini düzeltiyor sorun bundan kaynaklı olabilir ben önceden böyle bir sorun yaşamıştım o yüzden sizinde denemenizi önerdim.

Hocam PC'yi kapatıp BIOS'a girmeyi dener misiniz bu şekilde sorun klavyede mi Windows'ta mı anlamış oluruz.
hocam klavyeyi başka pc ye taktım sorunsuz çalıştı.bide yeni bi klavye alsam sorun çözülürmü

Yeni konular

Geri
Yukarı