Klavye driver sildikten sonra Windows Açılış ekranında PIN girme

ayyldz57

Hectopat
Daha fazla  
Dizüstü bilgisayarıma su dökülmesi sonrasında klavyemin çoğu tuşu çalışmıyordu ve harici klavye ile çalışıyordum. Lâkin sorun nedendir bilmem klavye ya dönüyor ya bastığım harfi fazla yazıyordu. Bilgisayarımın kendi klavyesi ile alakalı olabilir diye onu devre dışı bırakmaya çalıştım ve YouTube'den izlediğim bir videoyu denedim. Yaptigim islem driver dosyalarını masaüstüne koymaktı.
Lakin unuttuğum kısım bilgisayarımın açılış ekranında pin sorması. Şu an dahili ve harici klavye çalışmıyor ve pin giremiyorum.
Çözüm var mı bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Erişilebilirlik seçenekleri olması lazım sağ alt tarafta, oradan ekran klavyesini açıp onu kullanarak girebilirsiniz sanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü bilgisayarıma su dökülmesi sonrasında klavyemin çoğu tuşu çalışmıyordu ve harici klavye ile çalışıyordum. Lâkin sorun nedendir bilmem klavye ya dönüyor ya bastığım harfi fazla yazıyordu. Bilgisayarımın kendi klavyesi ile alakalı olabilir diye onu devre dışı bırakmaya çalıştım ve YouTube'den izlediğim bir videoyu denedim. Yaptigim islem driver dosyalarını masaüstüne koymaktı.
Lakin unuttuğum kısım bilgisayarımın açılış ekranında pin sorması. Şu an dahili ve harici klavye çalışmıyor ve pin giremiyorum.
Çözüm var mı bu konuda?
Harici klavye vardı onu kullan, neden sürücüyü kaldırdın ki donanımsal bir problemi yazılım ile çözemezsin büyük ihtimalle senin klavye fişi çekmiş.

Ekranın sağ altındaki ekran klavyesini panikten görememişim arkadaşlar:) Fark edip açtım ama yazım kuralı sebebiyle ceza aldım yanıt veremedim.
Teşekkür ederim dönüşleriniz için.
Yaptığın işlemler sonucunda bahsettiğim hata ortadan kalktı, dediğim gibi dahili klavyeye şu döküldüğü için çoğu tuş çalışmıyor ve muhtemelen harici klavyem ile bir şekilde çakışıyordu:(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı