Klavye fare ve kulaklık önerisi

24Yasindayim

Kilopat
Daha fazla  
En altta özet mevcut.

Kulaklığımın bataryası öldü, klavyemin bazı tuşları gidip geliyor, farem her tuşa bastığımda 2 defa basıyor. Toplu bir yenileme ihtiyacı içerisindeyim.

İstediğim birkaç özellik var, kendim bir kombin yapamadım. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • Kablosuz önceliğimdir.
  • Razer olmasın, Razer'e bir düşmanlığım yok ancak şu an BlackWidow klavye kullanıyorum ve klavyenin kendi bir hafızası olmaması çok kötü. Herhangi bir sebepten Razer Synapse çöktüğünde makrolarımı kullanamıyorum. Bunu yaşamaya devam etmek istemiyorum.
  • Kulaklığımda medya tuşları olsa çok tatlı olur. Şu anki kulaklığımda ses açma ve kısma ve donanımsal mikrofon kapatıp açma özellikleri var ancak şarkı durdurup başlatabilsem güzel olurdu. Evde işlerimi hallederken ev arkadaşım birden konuşmaya başladığında ya dinlediğim podcasti kaçırıyorum ya da arkadaşımın söylediklerini :d

Şunlara bakabilirsiniz hocam kulaklık için ses kartınız yoksa Cloud 2 veya Alpha modeline de bakabilirsiniz Razer isteseydiniz blackshark V2 önerirdim.

En altta özet mevcut.

Kulaklığımın bataryası öldü, klavyemin bazı tuşları gidip geliyor, farem her tuşa bastığımda 2 defa basıyor. Toplu bir yenileme ihtiyacı içerisindeyim.

İstediğim birkaç özellik var, kendim bir kombin yapamadım. Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • Kablosuz önceliğimdir.
  • Razer olmasın, Razer'e bir düşmanlığım yok ancak şu an Black Widow klavye kullanıyorum ve klavyenin kendi bir hafızası olmaması çok kötü. Herhangi bir sebepten Razer Synapse çöktüğünde makrolarımı kullanamıyorum. Bunu yaşamaya devam etmek istemiyorum.
  • Kulaklığımda medya tuşları olsa çok tatlı olur. Şu anki kulaklığımda ses açma ve kısma ve donanımsal mikrofon kapatıp açma özellikleri var ancak şarkı durdurup başlatabilsem güzel olurdu. Evde işlerimi hallederken ev arkadaşım birden konuşmaya başladığında ya dinlediğim podcasti kaçırıyorum ya da arkadaşımın söylediklerini :d

SteelSeries Rival 650, SteelSeries Apex 5 ve eğer anakart ses yonganız ALC1200 veya ALC1220 ise tercih edebilirsiniz ses yongasından ziyade dac/amp ile de destekleyebilirseniz kessinlikle SteelSeries Arctis Prime alın sürücüleri 3000 4000 TL bandındaki Arctis Pro sürücülerini kullanmakta ve 900 1000 TL arasında gidip gelmekt. Güzel şekilde beslenirse harikalar yaratıcaktır. Eğer ki kulaklığı besleyecek ihtiyaçları karşılayamıyorsanız Arctis 7 öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı