Klavye+Mouse almak için yaklaşık 300TL bütçem var, size neleri almalıyım?

gestube

Hectopat
Daha fazla  
Mouse olarak www.vatanbilgisayar.com: A4TECH BLOODY V7MA CORE3 AKTİF METAL AYAK GAMING MOUSE - Vatan Bilgisayar A4Tech V7MA Core 3 Mouse düşündüm. Logitech G300S önermeyin lütfen.

Klavye olarak ya www.vatanbilgisayar.com: BLODDY B120 GAMING KLAVYE - Vatan Bilgisayar Bloody B120 Klavye ya da http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-g105-gaming-keyboard-_-tr-layout.html Logitech G105 Klavye düşünüyorum. Sizce hangi klavye? 105'in makroları var ancak 120'nin görünütüsünü daha çok sevdim. Hnagi klavye oyun ve genel kullanım için daha iyi?

Veya 300 TL'ye Hangi mouse+klavye tercih ederdiniz? Dediğim gibi mouse olarak G300S önermeyin.

Bence klavye olarak G103 almalısın çünkü bileklik kısmı var uzun süre oyun oynama durumnda bileklerini ağrıtmıyor ayrıca fiyatıda gayet uygun.

Oyuncu faresi olarak Logitech G402 Hyperion Fury öneririm. Sağ elinizi kullanıyorsanız memnun kalacaksınızdır. Fiyatı da 150 tl civarı.

Emin olamadım :/ G105 ile arasında ne tür farklar var?

Ayrıca profil fotoğrafının beni her gördüğümde güldürdüğünü belirtmek isterim :D

@Mustafa35 Makroları nasıl onun? Eğer onu alırsam klavye olarak ne önerirsiniz?

Klavye konusunda detaylı bilgim yok maalesef notebook kullandığımdan dolayı. Fakat G402 hakkında yardımcı olabilirim. Her tuşu bilgisayarınızda yüklü olan her oyun için farklı ayarlayabiliyorsunuz Logitech Gaming Software indirdiğiniz takdirde. Ayarladığınız oyunu açtığınızda tuşlara ayarladığınız komutlar otomatik olarak devreye giriyor. Her oyun için maksimum 5 dpi ayarı yapabiliyorsunuz. Bu ayarladığınız dpi ayarları arasında oyun içinde geçiş yapmak son derece basit. Sol tık butonunun yanına eklenmiş 2 adet tuş sayesinde. Tuşların altına da eklenen 3 mavi ışık ile o an hangi dpi da olduğunuzu kontrol edebiliyorsunuz. Bu elbette ki BF3 gibi oyunlarda çok işe yarıyor. Sniper kullanırken dpi düşürüyorum ben. Sniper bırakınca arttırıyorum. Yani biraz kötü anlatmış olabilirim TV izliyorum bir yandan da :) Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Profil fotoğrafım için de teşekkürler :)

Bi de razer blackwindow var beyler o ne iş :D
Razer'a her türlü güvenebilirsin çok ciddiyim sırf BlackWidow 2014 alabilmek için toplayacağım PC den kıstım :D

Ve Blackwidow 2014 Mekanik Bir klavye olduğu için daha hızlı yazmanı sağlıyor. Bunu şöyle açıklıyorlar diyeceksin ne alakası var hızlı yazmayla. Klavyeden çıkan switch sesleri insanların beynine hoş geliyor. Beyin siz farketmeden bu sesi daha fazla duymak istiyor sizde haliyle dikkatli olarak daha hızlı yazıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı