Klavye Mouse Set Önerisi

cool

Kilopat
3 farklı markanın klavye ve mouse seti arasında kararsız kaldım. Ürünleri daha önce kullanmış arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Bu ürünler veya farklı önerilerde de bulunabilirsiniz. Teşekkürler.

• Cooler Master Devastator II Kırmızı LED Türkçe Klavye + Mouse Seti 142 TL.
  • Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set 179 TL.
  • Thermaltake Tt eSPORTS Commander Combo Mavi Işıklı Oyuncu Klavye + Mouse seti TTS-KB-CMC-PLBLTK-01 178 TL.

Güncel

Bunların arasında klavye - mouse esas üreticisi olan sanırım a4'tur (bloody yani). B2100'le ilgili tek sıkıntı yazılımının paralı olması. Bir sürelik kullanımdan sonra yazılıma belli bir para vermeniz lazım. Yazılımı için kürek var mı bilmiyorum. :)

Sana Ne Yalan Söyleyeyim hiç birini kullanmadım. Sana önerim Logitech G300S Mouse Ve Logitech G103 alman.
Her türlü öneriye açığım. Tavsiye ettiğiniz mause biraz küçük sanırım bazı yorumlarda öyle yazmışlar. Ayrıntılı inceleyecegim. Teşekkürler.
Teşekkürler. Onuda inceleyeceğim.
Bunların arasında klavye - mouse esas üreticisi olan sanırım a4'tur (bloody yani). B2100'le ilgili tek sıkıntı yazılımının paralı olması. Bir sürelik kullanımdan sonra yazılıma belli bir para vermeniz lazım. Yazılımı için kürek var mı bilmiyorum. :)
Buda saçmaymış hem urun satın alıp yazılıma para vermek. Kafadan eledim su anda. Değerli fikirlerin için teşekkürler.

3 farklı markanın klavye ve mouse seti arasında kararsız kaldım. Ürünleri daha önce kullanmış arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Bu ürünler veya farklı önerilerde de bulunabilirsiniz. Teşekkürler.

• Cooler Master Devastator II Kırmızı LED Türkçe Klavye + Mouse Seti 142 TL.
  • Bloody B2100 Kablolu Oyuncu Klavye Mouse Set 179 TL.
  • Thermaltake Tt eSPORTS Commander Combo Mavi Işıklı Oyuncu Klavye + Mouse seti TTS-KB-CMC-PLBLTK-01 178 TL.

Güncel

Devastator II ve Masterkeys lite Combo ürünlerimizi tavsiye edebiliriz. Bu ürünler hakkında sormak istediğiniz bir nokta varsa yardımcı olabilirim.

Devastator II Red modeli amazon'da 29$ seviyesinde diye biliyorum. Yabanci bir videoda anladığım kadariyla 600dpi'dan başlıyordu faresi. Biraz yüksek. Almışken biraz iyi araştırın derim.

Genellikle 400dpi yeterli oluyor. Kötü olmaz fakat biraz hızlı olur. Onun dışında klavye başarılı. Alıyorsanız mavi modeli almayın. Çok sönük renge sahip.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı