Klavye-Mouse seti önerisi

Bu klavye bir gaming klavyesi değil daha çok internet işleri için ama pro. bir oyuncu isen klavye fare seni bağlamaz ;) Bütçen var ise daha iyi klavyeler bulabiliriz.

Bu klavye bir gaming klavyesi değil daha çok internet işleri için ama pro. bir oyuncu isen klavye fare seni bağlamaz ;) Bütçen var ise daha iyi klavyeler bulabiliriz.
Pro değilim ancak şimdi Battlefield 3 indiriyorum :D Yazında NBA 2K14 falan yükleyeceğim bu oyunlarda sıkıntı çıkarmasın yeter. Frisby Fk-Wg54Qu Q Kablosuz Klavye Mouse Set - Vatan Bilgisayar Birde bu setin görünümünü falan çok beğendim Logitech'e alternatif olabilir mi ?

Bu benim bütçemi çok aşıyor. 50 TL bütçem var. Ben Logitech'i alayım o zaman BF3'de sorun çıkarmazsa hemen alacağım.

Al Logitech'i kardeşim, benim laptopumda Logitechin faresini kullanıyorum rahat 3-4 metre yükseklikten düştü ne bir kırılma ne bir çatlama ne bir hasar hiç bir şey yok.Gaming klavyesi ve faresi olmadığı için biraz rahatsız olursun ama alışırsın sorun olmaz.Eee herkez ayağını yorganına göre uzatacak. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı