Klavye önerisi

MuratCanDemir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar aranıza 1 dakika önce katıldım klavyem bozuldu yeni klavye almak istiyorum. Şu anda kullandığım mouse A4Tech Bloody v7 uyumlu olması için klavye olarak A4Tech Bloody B120 almayı düşünüyorum. Bütcem en fazla 80 TL LED'li klavye almayı düşünüyorum. B120 hakkında düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim. Ayriyetten fazla tuşu olmasına gerek yok sadece Led'li ve kaliteli olmasını istiyorum. A4 Tech Bloody B120 Turbo Gaming Klavye | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Söylenildiği gibi Logitech tercih edin bence de. Kullandığım mouse, klavye Logitech ve malzeme kalitesi gayet iyi. En azından eski A4Tech mouseum ve Everest klavyemden kat kat daha iyi.

Söylenildiği gibi Logitech tercih edin bence de. Kullandığım mouse, klavye Logitech ve malzeme kalitesi gayet iyi. En azından eski A4Tech mouseum ve Everest klavyemden kat kat daha iyi.
Dediginiz klavyede sol tarafında gereksiz tuşlar var G1-G2-G3-G4 diye bana onlar lazım degil. Sadece malzeme kalitesi iyi olcak LED tuşlu olcak birde Logitech biraz sade tasarım oldugu için sevmiyorum denebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı