Klavye tek tuşa bastığımda birden fazla tuş basıyor

HitmenKamil

Decapat
Yer
Bursa
Öncelikle selamlar. Klavye bir kaç gündür saçmaladı. Mesela r tuşuna bastığımda 7ğru. Tuşuna bastığımda ise yç3."X tuşlarını tuşluyor enter'a bastığımda ise .- İşaretleri ile ortamı şenlendiriyor kaç gündür çözemedim ve kafayı yemek üzereyim ne CS'de ne de normal sohbette düzgün bir şekilde kullanamıyorum. Yazılımsal olarak düşündüğüm bir olay ama onla uğraştığımda nasıl sürümü değiştireceğim hakkında bir fikir alamadım. Yardımcı olursanız çok ama çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Öncelikle selamlar. Klavye neredeyse gündür saçmaladı. Mesela r tuşuna baştığımda 7ğru. Tuşuna bastığımda ise yç3."X tuşlarını tuşluyor entere bastığımda ise .- İşaretleri ile ortamı şenlendiriyor.- Kaç gündür çözemedim ve kafayı yemek üzereyim ne CS'de ne de normal sohbette düzgün bir şekilde kullanamıyorum. Yazılımsal olarak düşündüğüm bir olay ama onla uğraştığımda nasıl sürümü değiştiriceğim hakkında bir fikir alamadım. Yardımcı olursanız çok ama çok mutlu olurum.

Bilgisayarınız laptop mu yoksa masaüstü mü?
Eğer laptop ise harici olarak bir klavye denemenizi tavsiye ederim.
Eğer masaüstü ise klavye değiştirip öyle deneyebilirsiniz.

Anlaşılan klavye türkçenizi de bozmuş(!)

Şaka bir yana klavyenizin marka ve modeli nedir acaba?

Klavye G103'de yazımda ne olduğunu anlamadım :D.
Bilgisayarınız laptop mu yoksa masaüstü mü?
Eğer laptop ise harici olarak bir klavye denemenizi tavsiye ederim.
Eğer masaüstü ise klavye değiştirip öyle deneyebilirsiniz.

Bilgisayarım laptop.
Başka bir klavye ile denediğim zamanda düzgün çalışıyor. Ben bu olayı 2.ye yaşıyorum anlamadığım bir şekilde bir anda düzeldi sonra yine bozuldu.

Logitech G Hub yazılımını kaldırır mısınız? Tabii yüklü ise.

Bu arada daha ne olsun "Klavye neredeyse gündür saçmaladı." diye yazmışsınız. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı