Çözüldü Klavye temizliğinden sonra tuş basmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bugün klavyemi temizledikten sonra ö'nün solundaki tuşun yanlış bastığını fark. Ettim. FN + NumLock denedim, işe yaramadı. Shift + alt da işime yaramadı. Lütfen, yardım edin. O tuşa basınca "ş mk" yazıyor.

Bugün klavyemi temizledikten sonra ö'nün solundaki tuşun yanlış bastığını fark. Ettim. FN + NumLock denedim, işe yaramadı. Shift + alt da işime yaramadı. Lütfen, yardım edin. O tuşa basınca "ş mk" yazıyor.
Büyük ihtimalle tuşun içine su kaçırdınız. Devreler karışmış. Benim 150-200 TL'lik klavyem bu yüzden çöp olmuştu. Belki bir umut kurutun. Ama düzeleceğin zannetmiyorum.

Düğme altlarındaki silikonlar ıslanmıştır ama nasıl temizledin yazmamışsın. Gerekirse tüm klavyeyi arkadan aç ve dikkatlice o uzun devre plastiğini güzelce sil kolonyayla kurula sonrada tekrar montajla, klavyeler kolayca sökülür takılır iç temizliği basittir.

Macro atamissin muhtemelen o tusa.
nasıl düzeltirim?
Düğme altlarındaki silikonlar ıslanmıştır ama nasıl temizledin yazmamışsın. Gerekirse tüm klavyeyi arkadan aç ve dikkatlice o uzun devre plastiğini güzelce sil kolonyayla kurula sonrada tekrar montajla, klavyeler kolayca sökülür takılır iç temizliği basittir.
hayır sadece ıslak mendille üst yüzeylerini sildim.
Fiziksel olarak icini vs acmadan once fabrika ayarlarina resetlemeyi yada macrolari sifirlamayi dene bence.
nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı