Klavye tuşu boyamak için boya önerisi

ismetcelal33

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Klavye tuşu boyamak için ne tür bir boya almalıyım? Nelere dikkat etmeliyim? Daha önceden tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
Önerebileceğiniz bir sprey boya vs. var ise link atarsanız sevinirim. Fiyatlar hakkında pek bir bilgim yok fakat ne kadar uygun ve kaliteli olursa benim için iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç böyle bir şey yapmak aklıma gelmedi ama bence sprey iyi olabilir veya kızların tırnaklarına sürdüğü ojeden de olabilir.

Klavye tuşu boyamak için ne tür bir boya almalıyım? Nelere dikkat etmeliyim? Daha önceden tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
Önerebileceğiniz bir sprey boya vs. var ise link atarsanız sevinirim. Fiyatlar hakkında pek bir bilgim yok fakat ne kadar uygun ve kaliteli olursa benim için iyi.

Bence kagıt kullanarak sprey yapabilirsiniz.

Klavye plastik olduğu için astar atmadan boya tutmaz tutsa bile üstüne vernik atman gerekir kullandıkca boya silinecektir sıkıntılı bir işlem.

Yeni konular

Geri
Yukarı