Klavye ve fare önerisi

strongTURK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar. Klavye ve faremi yenilemeye karar verdim. Seçenekleri ikiye düşündüm fakat karar veremedim. Sizce hangilerini almalıyım? Gerekçeleriyle birlikte söylerseniz mutlu olurum. Seçenekler haricinde başka şeyler önermezseniz sevinirim.

Klavye seçenekleri:

Fare önerileri:

Klavye ve fareyi set yapmak istiyorum. Bunu göz önünde bulundurursak sevinirim.

Hocam toplam bütçeniz nedir klavye ve mouse için.

Hocam bütçem klavye için 2000TL, mouse için 700TL. Ancak ben öneri değil de burada verdiğin linklerdeki ürünlerden birini almak istiyorum. Fakat karar veremedim. Sizce hangisini alayım diye sordum. (konu başlığını moderatör öneri diye ayarlamış)

Linktekilerde sorun yok ancak bu kadar fazla bir bütçede kablolu mouse almak çok mantıklı değil.
Bu şekilde bir ikili tercih edebilirsiniz.

Ben Blue Switch kullanmak istemiyorum ve Logitech G513 Blue Switch.
Mouse için ise kablosuz olanların gecikmesi olduğu ve pili azaldığında saçmalamaya başladığı söyleniyor. O yüzden kablosuzlara çok güvenemiyorum. Eğer bir kablosuz mouselerde böyle bir sıkıntı çıkmadığına kefilseniz düşünebilirim. Eğer öyleyse glarius model O'nun da kablosuz versiyonu varmış. Onu da düşünebilirim.
Bir de benim verdiğim linklerdeki ekipmanlardan bir seçim yapacak olsanız hangilerini tavsiye edersiniz.

Ben Blue Switch kullanmak istemiyorum ve Logitech G513 Blue Switch.
Mouse için ise kablosuz olanların gecikmesi olduğu ve pili azaldığında saçmalamaya başladığı söyleniyor. O yüzden kablosuzlara çok güvenemiyorum. Eğer bir kablosuz mouselerde böyle bir sıkıntı çıkmadığına kefilseniz düşünebilirim. Eğer öyleyse glarius model O'nun da kablosuz versiyonu varmış. Onu da düşünebilirim.
Bir de benim verdiğim linklerdeki ekipmanlardan bir seçim yapacak olsanız hangilerini tavsiye edersiniz.

Kablosuzlardaki gecikme bazen kablolulardan az bile olabiliyor. Kablosuza geçip pişman olan görmedim. Aksine herkes çağ atladığını düşünüyor. Kablosuzluk muhteşem bir şey.

Yukarıda koyduğunuz linklerde güzel bir set olabileceğini söylemişsiziniz ancak ikisi de klavye ve Blue Switch. Mouse için de model O'nun kablosuzunu kabloluya tercih etmemi önerir misiniz?

Arkadaşlar iyi akşamlar. Klavye ve faremi yenilemeye karar verdim. Seçenekleri ikiye düşündüm fakat karar veremedim. Sizce hangilerini almalıyım? Gerekçeleriyle birlikte söylerseniz mutlu olurum. Seçenekler haricinde başka şeyler önermezseniz sevinirim.

Klavye seçenekleri:

Fare önerileri:

Klavye ve fareyi set yapmak istiyorum. Bunu göz önünde bulundurursak sevinirim.

Klavye: Everest Kb-x8 Beyaz Q Usb Kablolu Multimedya Gaming 105 Tuşlu Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Eğer RGB istiyorsanız ve kaliteli, el destekli(yastıklı) istiyorsanız: Everest Rampage Kb-r66 Usb Gökkuşağı Aydınlatmalı Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL, Rampage Kb-rx77 Runner Siyah Usb Rainbow Aydınlatmalı Q Bilek Destekli Gaming Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Mouse: Rush Trepan Rm404 12.800 Dpı Rgb Oyuncu Gaming Mouse Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Veya en iyisi:Rampage Smx-r78 Sharper **full Rgb*** 12400dpı Makrolu E-spor Gaming Mouse Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Çünkü attığım rush eliniz küçükse. Eğer küçükse ortalama fiyatlı güzel bir mouse. Hafif ve sorunsuz 2.5 yıldır kullanıyorum. Tabii ki kargoyada bağlı

Yeni konular

Geri
Yukarı