Klavye Windows Tuşunun Basılı Kalması

Biraz önce GTA5’te takılıyordum sonra bir anda oyun aşağıya indi ne olduğunu anlamadım. Oyunu yukarı aldım W tuşuna her bastığımda Windows Ink diye bir şey açmaya başladı. Sonra her tuşa bastığımda farklı bir şey açtığını fark ettim. Sonra anladım ki “Win” tuşunda bir sıkıntı var. Takılı kalmış gibi durmuyor ama sanki hep basıyormuş gibi algılıyor. Hiçbir şey yapamıyorum bilgisayarda :( Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz önce GTA5’te takılıyordum sonra bir anda oyun aşağıya indi ne olduğunu anlamadım. Oyunu yukarı aldım W tuşuna her bastığımda Windows Ink diye bir şey açmaya başladı. Sonra her tuşa bastığımda farklı bir şey açtığını fark ettim. Sonra anladım ki “Win” tuşunda bir sıkıntı var. Takılı kalmış gibi durmuyor ama sanki hep basıyormuş gibi algılıyor. Hiçbir şey yapamıyorum bilgisayarda :( Lütfen yardımcı olun.

Tamamdır düzelttim :D
Klavyeyi cihaz yöneticisinden klavyeyi kaldırdım pc yi kapayıp açtım oldu :) bu kadar basitmiş :D konu kapandı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı