Klavyede bazı tuşlar çalışmıyor

önemli

Centipat
Laptop kullanıyorum klavyemde S, A, 1, 3, 7(klavyenin sağ tarafındakiler), ESC ve CTRL(sadece sol) gibi tuşlar çalışmamaya başladı. İlk başta sadece 1 ve 3'tü sonradan diğerleri de bozulmaya başladı ve bir de bugün random atarken 1 kere S yazdı virüs ya da bir ayarla alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü müzik dinliyordum sabah klavyeyi zorlayacak bir şey yapmadım. Akşamüstü tekrar girdiğimde çalışmamaya başladı, bunu nasıl düzeltebilirim? Yazılmış diğer konuları okudum arasına bir şey kaçmış mı diye bakarken harfi kopardım.

Aynı sorun bende de var bu arada. 1-2 gündür var. 1-2 gün önce W tuşu gitmeye başladı. 3-4 kez basınca yazıyor du. Bugün ise normal bir şekilde oyun oynarken A tuşu gitti oyunun ortasında. Şu an da W tuşu gibi birkaç kez basınca yazıyor. Ya ikimizin de klavyesinde sorun var yada sistemsel.

Ne yaptım bilmiyorum fakat a ve s çalışmaya başladı. Arasına bir şey mi kaçmış diye kopardığım a'yı şimdilik bantla tamir ettim ama 1,3 ve 7 için hala sağ tarafı değil üst tarafı kullanmak zorundayım. Ctrl de öyle demek ki klavye bozulduğundan değilmiş. Attığınız videoyu denemiştim hizmet zaten normal çalışıyor gözüküyor.

Servise gönderin ya da format atın virüs vs. ile ilgili olduğunu düşünüyorsanız. Malwarebytes ve Kaspersky ile de taratın. Ayarla ilgili olduğunu düşünüyorsanız bu videodaki gibi format atın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dosyalarımı sakla seçeneğinden formatlayın. Tekrar söylüyorum bunları denedikten sonra olmazsa servise göndermenizde fayda var.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı