Klavyede bazı tuşlara bastığım zaman farklı yazılar çıkıyor

kaanyedek

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bilgisayarımı açtığımda klavyemde bir sorun olduğunu fark ettim.

S tuşuna bastığım zaman beni o programın destek sayfasına atıyor. Google Chrome'da "Google Chrome Help" linkine atıyor.
İ tuşuna basınca yanına "*" işareti koyuyor.
G tuşuna basınca yanına "5" koyuyor.
H tuşuna basınca yanına "6" koyuyor vesaire.

Klavyem "Microsoft wired keyboard 400" ve FN + NumLock ve Windows tuşu + alt tuşunu denedim. Klavyenin dilinden de kaynaklı değil... Türkçe Q klavye. Sabahtan beri uğraştım fakat bir çözüm bulamadım.

Klavyenin sürücüsünün doğru olup olmadığını kontrol eder misiniz?

Aygıt Yöneticisine girin > Klavyelerden klavyenizi seçin > Sağ tıklayıp Özelliklere girin.

Klavyenin sürücüsünün doğru olup olmadığını kontrol eder misiniz?

aygıt yöneticisine girin > klavyelerden klavyenizi seçin > sağ tıklayıp özelliklere girin.

Öncelikle yanıtınız için teşekkür ederim. Klavyenin özelliklerinde yanlış bir şey göremiyorum.

Kusura bakmayın hocam, o zaman bir fikrim yok. Bu sorunu yaşayanlar daha önce de olmuştu, güncelleyince geçiyordu. Belki diğer hocalarım yardım edebilir.

Kusura bakmayın hocam, o zaman bir fikrim yok. Bu sorunu yaşayanlar daha önce de olmuştu, güncelleyince geçiyordu. Belki diğer hocalarım yardım edebilir.

Yine de teşekkür ederim. Bu güncelleştirme için bir şey indirmek gerekli olabilir mi?

Klavye arızalı da olabilir, "g5h6 key" yazınca bile tonlarca şikayet görülüyor. Umarım bir çözüm bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı