Klavyede Belirli Tuşlar Birden Fazla Farklı Harfleri Yazıyor

Klavyenin üzerine sıvı dökmüş olabilir misin? Aynısı benim de başıma gelmişti.

Benim klavyem laptop temizlerken tükürügüm kaçtı geçer mi? R'ye tıklayınca RF oluyor hızlıca.

bendede bu sorun var 5 gün önce logitech g103 aldım b ye basıyorum b1 çıkıyor k ye basıyorum k, çıkıyo g ye basıyorum go çıkıyor o ya basınca da go cıkıyor yardım lütfen klavyeyi değiştiremem yeni aldım zaten sıvı falan da dökülmedi :/
Şu anda bire bir aynı sorunu yaşıyorum. Klavyelerimiz aynı model. Basılan tuşlar ve çıkanlar da bire bir aynı.

k=k,
o=go
g=go
?=ctrl+v göreviyle aynı işleve sahip.

Donanımsal mı yazılımsal mı çözemedim. Bir süre sonra düzeliyor ve yine bir süre sonra tekrardan eski haline geliyor. Aradan yıllar geçmiş olsa da sormak istedim. Sorunu çözebildin mi hocam? Genele de soruyorum elbette. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Ne yazık ki 2 hafta boyunca yeni klavye alabilmem mümkün değil. Bir şekilde çözmem gerekiyor, eğer mümkünse tabi.

Düzenleme: Farklı bir usb girişine taktım. 10-15 dakika kadar sorunsuz kullandıktan sonra yine aynısı oldu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar klavyeyi Q'den F'ye alın. Q klavyeyi silin sonra F yapın sonra F'yi de silin Q yapın düzeliyor. Benimki düzeldi ama notebook umarım yardımcı olmuşumdur.

Geri
Yukarı