Klavyede nasıl hızlı olunur ?

tbabatas

Kilopat
İyi günler, yaşım 15 herkes gibi MOBA oyunlarını seviyorum fakat hepinizin bildiği gibi bu tür oyunlarda el çabukluğu ve refleks gerekiyor. Soruma geleyim ben hız konusunda standart seviyenin bir tık altındayım. Ne yapabilirim hızlı olabilmek için ? Bu kategoriye uyumsuz gitti ancak daha uyumlusunu bulamadım. Fikirleriniz neler ?

(Klavye: Logitech g103 Mouse: Logitech g300)

Evde yazı yazarak alıştırma yapabilirsin. Veya hızlı klavye kursuna gidebilirsin. Hızlı yazı yazmak için programlar var onlarla çalışabilirsin.

Bu tur oyunlara oynadikca alisiyorsun. 200+ saat DotA 2 oynadiktan sonra anca alisabilmistim. 670 saat falan oldum ama hala Mek. basmayi unutuyorum. :D

Sabahlara kadar icq ile kızlarla konuştuktan sonra bir bakmışsın jet gibi yazıyorsun. Hatta klavyeye bakmadan bile yazabilirsin. Sende fazla kafana takma emin ol sürekli yaza yaza alışkanlık ediniyorsun.

Ben yıllardır Dota oynuyorum sen de heralde Lol oynuyosundur.Bir kere hızlı olmak için tecrübe ve karakterini tanımak gerekir öbür türlü ne yapacagını bilemezsin ve tuşları karıştırırsın.Bol bol oynayarak ve twitch.tv yada youtubedan gameplayler izleyerek bunu aşabilirsin.Ama normalde chat yaparken de yavaşım diyosan yolun uzun :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı